Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más iskolákban is van valamily...

Más iskolákban is van valamilyen betegség dömping?

Figyelt kérdés
Gimibe és első éves egyetemistaként még alig tűnt ez fel, de most másod évben minden második csop. társam fújja az orrát, köhög stb. Azt gondoltam, hogy ez persze változni fog, erre meg ugyanannyian vagyunk betegek mint a suliban...

2018. szept. 17. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mandulagyulladással vagyok itthon egy hete, és még ezen a héten is itthon kell maradnom.

Betegszabadságon vagyok, mivel már dolgozom.

Iskolában, tanárként.

Valami biztos van "a levegőben".

2018. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Igen,több helyen van tanulási undoritisz .
2018. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2


Akkor biztos tanítási undoritisz is van. :)

A kérdés már csak az, melyik alakult ki hamarabb? :)

2018. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyerekem sulijában hányós hasmenéses vírus van. Gondolom ahogy bejön újra a sok gyerek, a sok vírus bácsi is keveredik.
2018. szept. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Munkahelyemen is rengeteg a beteg, nátha, köhögés, torokfájás. Minden ősszel ez van.
2018. szept. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is beteg vagyok, napok óta náthás és hőemelkedésem van, családban másnak meg a torka fáj, náthás.
2018. szept. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!