Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Sumamed kemény kapszulát...

A Sumamed kemény kapszulát szétszedhetem, hogy úgy vegyem be? Vagy a gyógyszertárban kiadják tabletta formájában is, ha kérem?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom lenyelni, olyan nagy.

Más kapszulákat, amelyeknek van tablettás/szirupos változata is, simán szétszedve vettem be, és hatottak, nem volt semmi bajom tőle.


Ennek is van tablettás és szirupos változata, de az orvos valami miatt nem volt hajlandó tablettát írni.


2018. szept. 18. 17:06
 1/2 A kérdező kommentje:

A Sumamed kemény kapszula milyen méretű az Imodiumhoz képest?

Nagyobb annál? Mennyivel?

2018. szept. 18. 17:28
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszerészt kérdezd meg, hogy szétszedhető-e. Lehet, hogy van valamilyen bevonat rajta, hogy ne a gyomorban, hanem a bélben oldódjon. Azt is a gyógyszertárban tudják megmondani, hogy helyettesíthető-e tablettával.

Egyébként lehet kapni egy zselét, amivel könnyebb lenyelni ezeket a cuccokat. Érdemes megtanulni a nagyobb kapszulák lényelését is!

2018. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!