Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől voltam ma ilyen rosszul?

Mitől voltam ma ilyen rosszul?

Figyelt kérdés

Szóval ma borzasztó rosszul voltam suliban

Tegnap jött meg(alapjáraton nem fáj a hasam, szóval nem hinném hogy ettől fájt volna ennyire)

Szóval suliban elkezdett borzasztóan görcsölni a hasam,egyszerűen nem bírtam felállni,vagy bármit csinálni

Bevettem egy menstruációs görcsre való gyógyszert,de nem hatott

Egész nap 'sírtam'

Vagyis visszatartottam,max.így kikéreckedtem óráról és akkor kiborbultam, és ilyen még sosem volt velem

Étvágyam sem volt(3fornettis pogit ettem)

Most már egészen jól vagyok,étvágyam nincs

Gondolkoztam h kéne e holnap menni suliba vagy sem, szerintetek?

Jó,tudom eleg hülye kérdés ez így.

16/l


2018. szept. 20. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Es a hasad alja fajt ugyanugy mint szokott? Egyebkent nekem is vannak ilyen honapjaim van mikor kevesbe gorcsolok van mikor meg a gyogyszer sem hat,es mivel mar szultem is ezert mondhatom hogy neha fel er egy szulesi fajdalommal rendesen bele izzadok annyira gorcsolok semmi sem segit esetleg talan ha jo meleg vizbe ulok de attol meg a vernyomasom megy fel szoval jobb lenne erre egy orvosi kivizsgalas neked is es nekem is ez lehet az endometrozis miatt is.! Javasolom hogx miest teheted menj el nogyogyaszhoz!!
2018. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Eddig sosem fájt, pedig már 5. Éve,hogy megvan.

Megvarom,hogy a következő is ilyen lesz e,aztán megyek orvoshoz szerintem

2018. szept. 20. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!