Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Álmomban úgy le izzadok mint...

Álmomban úgy le izzadok mint akit 2vödör vízzel öntötték volna le. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Ha nyár van ha tél van és mindig éjszaka közepén takaróm is pólóm is vizes olyankor azt érzem és le dobom magamról 23eves vagyok normális válaszokat várok előre is köszönöm szépen! 😊
2018. szept. 21. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Fizikai vagy mentális probléma.

Első körben egy nagy kivizsgálás, mert komoly problémák előjele is lehet, ami magától nem fog megoldódni és szükséges a gyógyszeres kezelés.


Ha nincs probléma, akkor egy mentális problémákkal foglalkozó szakember.

2018. szept. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Utána olvastam háziorvosomnak majd meg említem aztán kérek egy vervizsgalatott mindenre ott csak ki derül vérből h mi lehet az oka.
2018. szept. 21. 09:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak annyi a gond, hogy nem megfelelő az ágyneműd.

A műszálas takarók alatt az ember pillanatok alatt leizzad. Ugyan ez a helyzet a szatén és egyéb műszálas huzatokkal is.

Az is lehet, hogy egyszerűen túl vastag a takaró.

Próbáld meg, hogy akkor is izzadsz-e, ha csak pamut ágyneművel takarózol. Figyelj oda a szoba hőmérsékletére is. Melegben természetes az izzadás.

Ha ennek ellenére is izzadsz akkor tényleg lehet valami a háttérben. A labor biztosan nem fog ártani.

2018. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hogyan ébredsz?

Ha vadul dobog a szíved ébredéskor, akkor baj van, mert majdnem megfulladtál éppen. Arra ébredtél fel.

Ha ilyen van, akkor AZONNAL kérjél beutalót a körzeti orvostól a Madarász utcai alváslaborba!


Ja, és ez egészségi kérdés!

2018. szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megfogadom. Biztos van olyan is h verr a szivem ha olyat álmodok. Nem találtam ilyen témakört ezért raktam az egyéb kérdésbe.
2018. szept. 21. 14:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Vigyázz ezzel, ugyanis ha ennyire erősen horkolsz, hogy már levegőt sem kapsz miatta, és erre fel is ébredsz, az agykárosodást is okozhat. Szépen lassan, nap mint nap, egyre nagyobb károsodást... és észre sem veszed majd, csak amikor már késő.


Ha meg nem ébredsz fel, az a bölcsőhalál.

Mielőbb menj orvoshoz!

2018. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jajj, de diagnosztizáljatok már mindenkinél halálos betegséget egyetlen tünet alapján két mondatos leírásból! Most komolyan be kell paráztatni mindenkit? Igen, lehet alvásprobléma, lehet légzőszervi probléma, lehet kiválasztással összefüggő gond, lehet akár stressz, pánikroham, vagy ezer más dolog. Nem azt mondom, hogy nem, de az esetek többségében banális okok állnak a háttérben. Ez ugyan az mint a fája a fejem biztos tumor.

Utána kell nézni mi okozhatja és ha nincs ésszerű magyarázat akkor érdemes (és kell is) orvoshoz menni.

2018. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ki mondta neked h horkolok leirasban láttad a horkolást ember tanulj megolvasni inkább istenem....... Pffff
2018. szept. 21. 19:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Simán horkolhatsz úgy is, hogy nem tudsz róla.

Ha érdekel, és nincs senki melletted, akkor szerezz kölcsön egy automata magnót, és rögtön kiderül.


Viszont az esetedben ezt már nem annyira horkolásnak mondják... ez fuldoklás. Hallottam már ilyet, és még hallgatni is megrázó érzés.


Amúgy persze: lehet, hogy nincs komoly baj.

De ha esetleg mégis, akkor gondolom nem akarod megvárni, hogy valamelyik éjjel meghalj.

2018. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!