Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetek? (drog...

Hogyan segíthetek? (drog próbléma)

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm összejött a sulijából egy 19 éves fiúval. Pár napig jártak mivel a fiú nem viselkedett úgy ahogy egy párkapcsolatban kellett volna. Én a fiúval a barátnőm tudta nélkül jóbamaradtam. A fiú 4 évig drogfüggő volt, komába is esett a drogok miatt és rendesen nyugtatozta is magát. Most hogy szakított a barátnőmmel újra elkezdte. A barátnőm túllépett rajta de a fiú úgy látszik nem tudott. Beszéltem vele és ahogy látom depresszióba esett, újra keményen drogozik és gyógyszerezi magát. Nagyon félek hogy valami baja lesz de én úgy érzem nem tudok mit csinálni. Egyszerűen nem hallgatt rám de én akarok rajta segíteni de túlságosan akaratos és szerinte ez a könnyű és jó megoldás.

Hogyan segítseg rajta? Mitcsináljak?



2018. szept. 21. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos csak akkor tudnál rajta segíteni ha nem foglalkoznál vele többet.

Ugyanis ezek az emberek azért nem segítenek magukon mert valaki mindig segít rajtuk.

Nézz meg egy részt a Sokkoló függősègek című sorozatból és érteni fogod, hogy miről beszélek.

2018. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahjj de annyira rossz nézni és hallani ahogyan ezt csinálja magával. Bármit megtennék csak fejezze már be. Nem tudom csak úgy hagyni. Nincs olyan állapotban és nem is tudnám megtenni. :(
2018. szept. 21. 22:45
 3/3 anonim válasza:

Beszélj a fejével, önts bele egy kis lelket.

Töltsetek együtt egy teljes napot,mutasd meg neki hogy milyen egy nap drogok es gyogyszerek nelkul. Igazából ennél többet nem lehet tenni,ha o nem hatarozza el,hogy nem akar drogozni akkor nem sok esélye van hogy segits neki.

Szulei? Rehab?

2018. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!