Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Évek óta szorongással, szoc....

Évek óta szorongással, szoc. Fóbiával, fáradtsággal és étvágytalansággal küzdök. Mit tudnék tenni, hogy rendbe jöjjek?

Figyelt kérdés
Régebben is állandó volt ez az érzés, de amióta megkezdődött a szorgalmi időszak azóta elhatalmasodott rajtam. Állandóan szorongok, fáradt vagyok, stresszelek. Reggel alig bírok felkelni és a levertség miatt természetesen alig eszek valamit, max pár falatot. Ha ez még nem lenne elég, napközben szintén nem megy le semmi a torkomon, ha mások közelében vagyok. Hányingerem van és teljesen gyengének érzem magamat. Alig várom, hogy hazaérjek és otthon lepihenjek ill. étkezzek. Még a szemem is romlott az elmúlt időszakban. Annyiféle bajom lehet, hogy azt se tudjak hova és miért menjek el segítségért. Már az öngyilkosságon is elgondolkoztam, mert csak a vegetálok és szenvedek. Ilyen állapotban soha nem szerzek diplomát. Arra lennék elsősorban kíváncsi, hogy van-e itt olyan, aki hozzám hasonló kínokkal küzd?

2018. szept. 23. 13:04
 1/1 anonim válasza:
Én eggyüttérzek veled. Velem is ez van, hányingerem van nem tudok enni, bekorlátozza az életem. Nekem az a tanácsom hogy nevess nevess minden szaron mégha nem vicces akkoris. Azzak csökkenteni tudod a hànyingered ha zavar ugyanis el tereled a figyelmed. Próbálj meg rostos dolgokat enni, ami könnyen megemészthető illetve még ne ilyen "nwgy kajákat egyél" mint pl:. Kenyér. Hanem inkább puhákat pl:. Leves, valamilyen főzelék. Azok könnyebben lemennek, késöbb jöhetnek az "erősebb" ételek pl:. Kenyér. Sokat edzz menj ki futni legalább egy kicsit mozgatsd meg magad. Nekem viszonylag sikerült de tönkretettem magam és már sose lehetek a régi. Legalább neked sikerüljön, drukkolok👌
2018. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!