Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Naponta gyomorgörc...

Mit tegyek? Naponta gyomorgörccsel indulok el, és úgy érzem végleg egyedül maradtam.

Figyelt kérdés
Lelkileg teljesen kivagyok már több mint fél éve. Őszintén senkivel sem tudok erről beszélni. Igazából mások előtt igazándiból úgy tűnhet, hogy boldog vagyok. De ez nem igaz. Nagyjából 3-4 hónapja még az öngyilkosság is megfordult a fejemben, de azt mára elvetettem. A családom többet árt mint segít, a barátaim úgy érzem egyre inkább eltávolodnak tőlem. A példakémem akaratlanul is sokat segített (nélküle lehet, hogy öngyilkos lettem volna tényleg), de a környezetem emiatt egyre inkább piszkált, mert az illető lány orosz. Neveztek az utóbbi időben kommunistának, hazaárulónak és oroszimádónak is. Az osztálytársaim nagyrésze utál, a többi meg észre se veszi, hogy létezem. Álmaimat kinevetik. (főleg a családom, mert csak velük osztom meg.) Suliba menni mégrosszabb, mint otthon lenni, mert otthon legalább elbújhatok a világ elől. Támogatni nagyjából egy ember támogat, az alsós tanárom, akihez a mai napig járok különórára. Szerintem enyhén depressziós is vagyok, de nem értek az ilyenekhez. Arra is volt már példa, hogy minden előzmény nélkül elsírtam magam, bár többnyire okkal sírok. Édesapám meghalt mikor 9 éves voltam, ezt azóta se tudtam feldolgozni. Kérlek segítsen valaki, mert már nem bírom sokáig.

2018. szept. 23. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Van az iskolában pszichológus?
2018. szept. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs.
2018. szept. 23. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Vegyél magadnak a patikában Valeriána tablettát, és napi 3x1 vegyél be belőle.
2018. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Luis19 válasza:
100%
Tudom min mész át. Amikor senkinek se kellesz, a barátaid lesz@rnak, a csáladod nem támogat,és persze az osztálytársaid utálnak. Tudom milye úgy felnőni, hogy nincs melletted egy apa. Jól tudom. Mikor már érzed, hogy a magány megöl. És nem érted, hogy miért kell szenvedned. Miért nem lehetsz te is olyan boldog mint a mások. Jól tudom. Egyedül fekszel le és egyedül kelsz fel. Egyedül mész iskolába, egyedül mész haza. És csak nézed a körülötted lévő embereket, hogy mennyire is boldogok.
2018. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Iskolapszichológusnak lennie kellene. - Ha nincs, akkor is jogod van igénybe venni a szolgáltatást: vagy a helyi gyermekvédelmi szolgálatnál kell lennie, vagy valahol a közelben. Kérdezd meg az osztályfőnöködet vagy azt az alsós tanárt, akihez jársz. Az ofőd el is tudja intézni, hogy mielőbb kapj időpontot.


Egyébként meg a magánvéleményem az, hogy én magasról letojnám az osztálytársaimat, nem kötelező senkivel jóban lenni. De ha neked ez fontos, és nem tudsz túllépni rajta, akkor menj át másik osztályba, esetleg másik iskolába, vagy legyél magántanuló.

2018. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 4-es, igen pont ezt érzem...
2018. szept. 23. 18:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Most tudtam meg, hogy van pszichológus az iskolába, de köszönöm a válaszokat és azt is akik privátban rámírtak.
2018. szept. 27. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!