Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az elektromos. Cigi nahyin káros?

Az elektromos. Cigi nahyin káros?

Figyelt kérdés
Sziasztok, testvéremnek szeretnék venni egyet mert cigizik és elvileg ez nem olyan káros, témyleg így van?

2018. szept. 23. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem éppen egészséges, de lényegesen ártalmatlanabb a hagyományos ciginél.

Szerintem mindenképpen egy jó lépés.

2018. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Az elektromos cigi károsabb. Nézz utána, és ne azokon az oldalakon, ahol ajnározzák és reklámozzák, hanem értelmes oldalakon.
2018. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Leszokáshoz is ajánlatos de ha nem akar leszokni akkor is jobb mivel közel sem annyira káros, mivel hiányoznak belőle azok a káros anyagok amik a rendes cigibe benne vannak. Egészségesnek ez sem az természetesen.
2018. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

aki azt mondja h károsabb annak mondanám h én cigi után álltam át , márt több mint két hete nem gyujtottam rá ami annak is köszönhető h eldöntöttem h nem cigizek többet

és jobban bírja ec bel a tüdöm mint cigivel

ha károsabb akk miért érzek inkább pozitiv hatást

2018. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!