Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Futás után hányinger?

Futás után hányinger?

Figyelt kérdés

miért van az hogy reggel futottam a busz után, majd kb. fél órára rá le kellett szállnom mert durván hányingerem lett.


miután leszálltam nem hánytam, de oklendeztem 2x, otthon pihentem 2 órát azóta egész jól vagyok, eltekintve attól hogy a reggeli dolog kissé megrázó volt.


futastol miért lehetett ez, hogy kivert a víz, fazram és melegem is volt egyszerre és hányingerem volt?


2018. szept. 24. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet,hogy terhes vagy!
2018. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem akkor volt ilyen, mikor nem ettem tesi óra előtt már nagyon régen, és 15 percig futtatott minket körbe a tanár. Alapból rossz az állóképességem, de nem is a testem gyenge, hanem nem kapok levegőt egy idő után.

De a lényeg, hogy szerintem a nagy igénybevételtől leesett a vércukrod. Ájulás közeli állapot, kivert a víz, hányinger. Hasonló volt nekem is mint nálad, megerőltetés után. Fél órával a futás után lett hányingered, vagy csak rosszabbodott?

2018. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy hozzászokva a futáshoz, tele gyomorral futottál, hirtelen vérnyomásingadozás is okozhatja, herős hidehfront, bemelegítés nélkül hirtelen futottál és még sorolhatnám mennyi minden okozhatta.

Elhiszem hogy megviselt, néha előfordul az ilyesmi. Pihenj.

2018. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem megfelelő az állóképességed. Ha edzenél, nem jelentkezne.
2018. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

# 2


Igazából utána átszálltam metróra és csak fáradt voltam, fújtattam kicsit, mikor leültem a metrón akkor kezdődött, majd másik buszon csak rosszabb lett.

2018. szept. 24. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdekes.

Nekem pont fordítva szokott lenni.

2018. szept. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor a levegőtlenség miatt lehettél rosszul a buszon.
2018. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!