Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3-4 hete:Mintha részeg lennék...

3-4 hete:Mintha részeg lennék egyfolytába és mintha nem tudom mit csinálnék mitől lehet ez? Nem tudom

Figyelt kérdés
3-4 héttel ezelőtt berúgtam és azóta úgy érzem magam mint ha egyszerre lennék lázas és részeg is nem rég voltam lázas de nem tudom nem gondolkozok nem tudom mit csinálok, aki már rúgott be annak ismerős az érzés

2018. szept. 24. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit leírok, az csak egy laikus vélemény, nem helyettesíti az orvosi diagnózist, de apámnak voltak hasonló panaszai, neki az elektrolit háztartása borult fel és emiatt kórházba is került. Dehidratált lett a szervezete. Infúziót kapott és sok ásványi anyagot.


Ha nem annyira durva, hisz eddig is kibírtad, akkor orvoshoz zavargászás helyett azt javaslom, hogy igyál minél több vizet, vigyél be ásványi sókat (vegyél valami nyomelemkomplexet) és figyeld a hatást. Cukrot, szénhidrátot minimalizálj.


Ezekkel akkor sem tudsz ártani magadnak, ha más a bajod, de ha nem lesz jobb, nyilván a szakszerű segítség jobb, mint itt találgatni.


Jobbulást! :)

2018. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Deperszonalizáció is lehet akár. Én is ilyesmit tapasztalok már elég régóta...
2018. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is nemrég írtam meg, hogy deperszonalizációd van. Ezek szerint nem hitted el.
2018. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elhittem csak több véleményre is kiváncsi vagyok
2018. szept. 25. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!