Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért dagad fel az ujjam, arcom?

Miért dagad fel az ujjam, arcom?

Figyelt kérdés

Miért dagadnak fel az ujjaim ha hideg van?

2 napja kb előjött megint ez a tünet mióta elég hűvös van kint. Tavaly is volt már ilyen velem. Ha hideg van kint és pl elmegyek valahova és belépek egy meleg házba egyből elkezd nagyon viszketni az ujjaim, a fülem és az arcom. Ég és egyre pirosabb lesz és feldagadnak. Egy idő után elmúlik de nagyon zavaró. Most is hazajöttem munkából kb 2 órája, az ujjaim feldagadtak és a mutató ujjam még mindig egy kicsit fel van. Érzem ha beakarom hajlítani. Télen még rosszabb lesz, akkor még az arcom is feldagad. Orvosnál nem voltam. Ismerősöket, családtagokat kérdezgettem de senki nem tapasztalt még ilyet. Mit lehet ellene tenni és miért lehet?

Mással is van ilyen?


2018. szept. 26. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek enyhe fagyási tüneteknek tűnnek, de érdekes, mert ilyen időben nem kéne előjönniük.

A vérkeringésed rendben van?

2018. szept. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Kezemmel nekem is szokott ilyen történni ilyenkor. Nagyon rossz a kezemben a keringés idebent is jéghideg.
2018. szept. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem mik a rosss vérkeringés tünetei de nemigazán jellemzőek rám. Egész évben nincs ilyen problémám csak amikor kezdődik a tél és hideg van. Bár tegnap nem volt mínusz fok este,a kezem fázott biciklin. Beléptem a házba és egyből viszketett az összes ujjam és dagadt fel mind.. :/
2018. szept. 26. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!