Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális ha suli időben...

Az normális ha suli időben 10,11 órákat alszom?

Figyelt kérdés
Mert szerintem semmi szükségem nem lenne ennyire. Eddig 7-8 órákkal tökéletesen elvoltam most meg már 9-kor legszívesebben már aludnék.És nem olyan jó tekintve, hogy este szoktam tanulni. (¯―¯٥)16L

2018. szept. 26. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális. Suliidőben több inger ér, több stressz, mint a nyári szünetben, nagyobb elvárásokkal állsz szemben, ezért is van szükséged több alvásra. Ha nem lenne szükséged rá, nem aludnál ennyit, úgyhogy ha fáradtnak, álmosnak érzed magad, igenis aludj (nehogy elkezdj kávézni pl.). Az meg, hogy este szoktál tanulni... Eddig lehet, hogy este szoktál, de ha mostanában nem úgy jó, akkor szoktasd át magad délutánra.
2018. szept. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ebben a sztoriban az az egyetlen "arnormális", hogy egyáltalán jut időd ennyi alvásra hétköznap... :D én úgy tartottam magam ébren, hogy vacsora előtt elmentem fél órára futni, az felpörgetett annyira, hogy este még letolhattam néhány órányi tanulást.
2018. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy délelőtt szunyókál még az órákon...
2018. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az csak néha történik meg :D

Köszönöm a válaszokat, igazából csak kíváncsi voltam, remélem hamar kipihenem magam és visszaálhatok mert egy idő után idegesítő tekintve h máshoz szoktam hozzá

2018. szept. 27. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!