Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rendeltem most szeptember...

Rendeltem most szeptember 17-én egy krémet, és még mindig nem érkezett meg. Vajon miért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Rendelésnél csak nevet, telefonszámot és e-mail-címet kellet megadni. Azt írták a rendelés után az oldalon, hogy egy munkatársuk kapcsolatba fog lépni velem a megrendelés megerősítése céljából. Vártam a telefont, de nem hívtak. Néztem az e-mail-jeim, de nem jött az oldaltól. És nem tudom, hogy most merjek-e más oldalon próbálkozni a rendeléssel, mert ha közben megérkezik ez is, amit 17-én rendeltem, meg a másik is akkor nyilván mindkettőt ki kell fizetni, amire nagyon nincs most... Arra lennék kíváncsi, hogy ilyenkor mit lehet tenni? Várjak, vagy próbáljam máshol? (Mert végülis lakcímet nem tudnak, szóval nem tudnák kihozni. Viszont akkor el nem bírom képzelni, hová tűnhetett a rendelésem._.) A válaszokat előre is köszi.

2018. szept. 30. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Vedd fel velük a kapcsolatot,valamilyen elérhetőség csak fel van tüntetve az oldalon.


Melyik oldal ez egyébként?Tuti nem kell címet megadni?Lehet,hgy csak félreértettél valamit.

2018. szept. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A barátnőm szülinapjára rendeltem a Bust Size hivatalos oldaláról krémet, mert nagyon nincsen megelégedve magával, neki viszont nincs rá pénze. Én úgy gondoltam egy próbát megér, így megrendeltem neki. Kerestem elérhetőséget, de semmit nem találtam. Se egy telefonszám, se egy e-mail, semmi. De állítólag az a hivatalos oldal. Én is furcsálltam. Plusz mivel először rendelek bármit is inkább háromszor is átnéztem, biztosan kitöltöttem-e mindent és hogy jók-e az adatok.
2018. szept. 30. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Rákerestem.Valóban elég érdekes,hogy nem kell címet megadni.Az oldal is olyan furcsa,gagyi benyomást kelt.

Én azt mondom,örülj neki,hogy nem húznak le 10000 Ft-tal.

2018. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, elég gyanús is volt, de mindenhol ezt adták meg hivatalos oldalnak, így gondoltam, hogy akkor csak ez az. De igazad van #3 tényleg jobb, hogy nem húztak le egy 10-essel. Plusz más oldalon is biztos van hasonló ami már nem kamu vagy nem ilyen fura.-.
2018. szept. 30. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!