Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most rendeltem a netről...

55virag55 kérdése:

Most rendeltem a netről kontaktlencsét, de homályosan látok vele. Mi lehet a baj? Többi lent.

Figyelt kérdés

Eddig az optikából rendeltem a lencséket, de mivel neten olcsóbb így gondoltam rendelek innen. A lencse dobozáról néztem le az adatokat és így is rendeltem meg. Összehasonlítottam a két dobozt és teljesen egyforma, így nem tudom mi lehet a baj.

Igaz már kb. 3 hónapja nem hordtam. Vagy esetleg a tisztító folyadék lehet az oka? Mert ez most más fajta, mint amit az optikába adtak.



2018. okt. 4. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Én most járok 1honapja szemészetre netről rendelt kontaktlencse miatt.

Eddig úgy néz ki fertőzött volt az egyik,de kibontás után a cég nem vállal felelősséget a lencséért. Szaruhártya fekély,most fognak mintát venni belőle igen a szememből!!! Minden nap pupillát tágítanak borzasztó. Csak mert olcsóbb volt . Fel evig biztos hogy nem lehet kontaktlencsém,valószínűleg utána se.

Én többet nem kísérletezek olcsóbb lencsével,szemünk világa megfizethetetlen! Ha úgy érzed nem jó,dobd ki !!

2018. okt. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A márka meg minden ugyanaz amit optikában vettél?

Mert ha csak az adatok, akkor lehet hogy nem bírja a szemed ezt a fajta lencsét.

Amúgy webshopokban is ugyanazt árulják mint optikákban, szóval biztos nem ez a probléma. Esetleg fordítva raktad be vagy tisztítsd meg mégegyszer. 3 hónapig nem hordtad, azóta lehet romlott a látásod. Menj el egy vizsgálatra. 3 havonta legalább kéne ha lencsét hordasz.

2018. okt. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Először gondolkodtam rajta hogy másat veszek, mint az optikai, de ugyanazt a terméket rendeltem meg. Nem mertem kockáztatni. Csak a folyadék ami más.

Esetleg a folyadék ami nem jó? Nem minden folyadék jó az összes kontaktlencséhez?

2018. okt. 4. 10:20
 4/5 A kérdező kommentje:
1 dioptria van a két szemem között. Szerintem ha összecseréltem volna akkor nem látnék vele még így sem. Előtte ráírtam a dobozára hogy melyik melyikbe kell. Egyébként kényelmes, távolra látok vele, de a közeli dolgokat már homályosan látom.
2018. okt. 4. 10:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Folyadék is lehet
2018. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!