Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülmosás után 3héttel újra...

Fülmosás után 3héttel újra eldugult fül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bal oldali füldugulás panasszal mentem el dokihoz multkor(kb.2hónapja) bal oldali fülemre abszolút nem hallottam semmit már borzasztó volt,ügyeleltre mentem aznap este ott írtak fülcseppet, csepegtettem sokat nem ért egyébként,majd orvoshoz mentem (fog-re) aznap hallottam a fülemre. Ott kiderült,hogy a jobb fülem is el van dugulva így mindkettőt kimosta,viszont abból én abszolút semmit nem vettem észre,csak a bal oldani volt teljesen süket.. majd rá 2-3hétre újra bedugult,piszkáltam majd sikeresen kidugult viszont most újra bedugult :( fülpiszkálót nem használok,orvos is mondta nem szabad,az lenne a kérdésem járt e valaki már így esetleg,mert szerintem ez így nem oké :( gyulldás hálistennek nincs. (Nem tudom esetleg ez befolyásolja e azt,hogy mindig a bal oldali dugul úgy el,hogy semmit nem hallok rá,de kiskoromban bal oldali begyulladt,gennyes volt és kaptam bele csíkot,de ez már tényleg nagyon rég volt) mindenképp orvoshoz is elfogok menni újra! Ti mit ajánlanátok? Nektek mi vált be? Milyen f.tisztítási módszer? Minden érdekel igazából tapasztalat,tanács!

Nagyon szépen köszönöm előre is.

20/L



2018. okt. 4. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet fülmosáskor nem jött ki az összes fülzsír, menj vissza.
2018. okt. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Természetesen megyek. Gondoltam hátha lesz valaki akivel volt hasonló és tud valami jó tanácsot adni. Mostmár a jobb fülem is eldugult. Pedig azzal sose volt gond :(((( teljesen el vagyok keseredve. Nem szeretnék havonta fülészetre járni
2018. okt. 5. 11:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt hozzátartozóm aki így járt.
2018. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És mi lett végül? :/ ha szabad tudni.
2018. okt. 5. 16:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Ismét elment orvoshoz, belenéztek, kimosták, ellenőrizték hogy tényleg nem maradt benne és jó lett.
2018. okt. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha sok zsír termelődik akkor annak elvileg ki is kellene folyni .A dugulást mindig orvosra kell bízni,ha gyakori is .

Az még csak a jobbik eset,ha mosással,szivással eltávolítható.A belül beleszáradtat máj fájdalom nélkül nem lehet megúszni .

2018. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem is ellenőrizte utána. Lehet inkább magándokihoz megyek. Pedig aki rendelt akkor őt is nagyon dicsérik.. és úgy vettem észre alapos volt

Viszont nekem az a furcsa,hogy mostmár jobb fülem is eldugult, eddig 20 évig nem volt vele gond... most mosas utan igen?! Érdekes.

2018. okt. 5. 21:25
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Voltam fog-en. Mindkettő fül mosása. Elmondtam,hogy voltam 2 honapja is és hogy újra bedugult de mostmár a jobb is. Bal fülem 3x mosta át,másikat 2x . Kértem tanácsot, elmondta,hogy hát gyorsabban termelődik a zsir és nem tud normálisan kijönni ezért dugul el.. sajnos ezzel nem tudunk mit tenni. Paraffin olajat mondta hetente 1-2cseppet. Viszont azt elfelejtettem megkérdezni,hogy már mondjuk másnap is lehet? Vagy elég jövőhéten is elkezdeni? Valaki esetleg erről tudna valamit írni? :) Hisz ugye azért kell,hogy kijöjjön a zsír. De most hogy kimosta szerintem pár napig nem lesz zsíros. :) Köszönöm előre is

2018. okt. 9. 13:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem bármikor lehet.

Fellazítja a fülzsírt, könnyebben tisztul a fül.

2018. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!