Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanás van a szemölcsömben....

Pattanás van a szemölcsömben. Ki találkozott már ilyennel leírná?

Figyelt kérdés

A szám fölött van egy anyajegy. Ugy mondják szépségpont. Viszont pár szál szőrszál van benne amit mindig vissza vágok,mert elég hosszúra képes megnőni. Már vagy két alkalomkor észrevettem,h.ha hozzáérek egy kicsit is akkor szúr és fáj.

Voltam vele bőrdokinál,de mire időpontot kaptam addigra elmúlt. Megnézte mmondta valószínű,h.pattanás lehetett. Nem mondott semmit csak,h.nincs elváltozás.

Most is így kezdődött,előbb kicsi szúrkálós érzés ha véletlenül hozzáértem,de 2 nap alatt akkorára nőtt mint egy birsó és iszonyatosan fáj. A szám is teljesen fel van dagadva. Kamilláztam és most aloe val kentem.

Kinyomni semmiképp nem merem a szemölcs miatt,na meg őrülten fáj, még bekenni is alig tudtam.

Jószándékú tanácsokat,véleményeket megköszönöm.


2018. okt. 9. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
de az állatok --> madarak kategóriába ezt hogy sikerült besorolni??
2018. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Hogy került ez a madarak kategóriába? :D


Mi a szarnak kenegeted ha nem látsz rajza semmit amúgy? Mivel a szádnál van, akár meg is sérthetted valamivel úgy, hogy akkor észre sem vetted.

2018. okt. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez komoly? 😆 Utolsó kérdésem madaras volt. Basszus. Hogy kell áthelyezni? 😅
2018. okt. 9. 18:24
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért mert akkora a pattanás már mint egy jó nagy szem borsó. Duzzadt,piros,feszül és nagyon fáj.
2018. okt. 9. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!