Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a no-spa nem hasznàl...

Ha a no-spa nem hasznàl vehetek be rà cataflamot?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon görcsöl a hasam mert megjött. Màr vettem be kèt db no-spàt fèl òra különbsèggel. Kb 1 òra telhetett el azòta. Nem szűnik a fàjdalom,kène mennem dolgozni,jò lenne ha elmulasztanà ezt a fàjdalmat valami gyògyszer. Vehetek be rà cataflamot? Vagy vàrjak mèg?

2018. okt. 9. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Fájdalomcsillapítót és görcsoldót nyugodtan vehetsz be együtt is. A No-Spaval pedig nem kell várni, nyugodtan bevehetsz egyszerre kettőt is. Sőt, van erősebb változata is, aminél az egy tartalmaz annyi hatóanyagot, mintha két gyengébb hatóanyagút vennél be.
2018. okt. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%

[link]


Próbáld ki, mert ez jobb mint a No-spa, és gyorsabban hat.

2018. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Most nekem catalfam van itthon, azt is ugy kaptam mert külföldön èlek ès elèggè kevès a vàlasztèk gyogyszerek szempomtjàbòl,ès nem is olyan jòk mint otthon,szerintem.de akkor en most beveszek egy cataflamot :) remèlem az màr segìteni fog. Köszönöm a vàlaszaitokat
2018. okt. 9. 18:21
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
3 Jobbulást neked..meg kitartást..
2018. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsò,tündèr vagy hogy vetted a fàradtsàgot ès belinkelted nekem:) ismerem ezt a gyògyszert de sajnos ahol èlek külföldön,nem is lehet kapni :) nemrèg kaptunk otthonròl ezt is,de màr nincs belőle,mondjuk amùgy ez nekem nem is hasznàl annyira,nagyon erős görcseim szoktak lenni,ès ez most sincs màskèpp :(
2018. okt. 9. 18:25
 6/14 A kérdező kommentje:
Bocsi nem utolsò hanem 2-es :)
2018. okt. 9. 18:26
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi 4es :)
2018. okt. 9. 18:26
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

Te drága! Átérzem a helyzetet, minden hónapban borzaszto rosszul vagyok, amikor megjön. Vedd be nyugodtan, nem lesz semmi baj belőle!

Ha még van időd, egy forró vizes zuhany jót tehet, nekem jót szokott!

2018. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szia utolsò,màr bevettem ès pont a zuhayy alol jöttem ki:) köszönöm a vàlaszod,egyre gondoltunk :)
2018. okt. 9. 18:44
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Az algoflex M az megfelel két db noSPA tablettának plusz egy sima ibuprofenes fájdalomcsillapítónak. Én úgy szoktam, hogy két noSPA+egy Algoflex drazsé, mert az gyorsabban felszívódik, és ugyanaz a hatóanyag, mint az Algoflex M esetén. Az ibuprofen általában nem vényköteles hatóanyag, próbáld ezen a néven beszerezni, és akkor ugyanott vagy, mintha Algoflex M-et vettél volna (sőt lehet, hogy olcsóbban jössz ki). Rá van írva, hogy melyik mekkora dózis, azt egyeztesd persze.

2018. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!