Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 5% minoxidil Tartalmú szereket...

5% minoxidil Tartalmú szereket hol tudok beszerezni? Kirkland, FOLIGAIN

Figyelt kérdés

Akár Kirkland Minoxidil Refill, vagy FOLIGAIN.P5.

Most neten van a drogeriaplusz. ez mennyire megbízható?


Illetve van olyan "bolt" vagy gyógyszertár ahol ezek beszerezhetők személyesen? Mert amiket én körbejártam ezeket már kivonták.


Illetve regaine oldatok vannak, de az orvosom is ezt mellőze miután nekem az árra magas, ezért ajánlotta csak a szer nevét. De márkából nem tudom melyik a jó, megbízható.


Valakinek van tapasztalata?



2018. okt. 11. 18:39
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
54%

A drogéria plusz teljes mértékig megbízható, én is onnan rendeltem teljesen elégedett(túlon-túl elégedett) voltam a termékkel. Gyors biztonságos kiszállítás, de ebayről is beszerezheted jóval olcsóbban. Ami fontos, hogy ha egyszer bevállt és a hajad növekedédnek indult, ne hagyd abba a használatot mert utána már gyengébb lesz a hatása, ha újra használni kezded.

Ja, igen és én a Kirklandos cuccost használtam

2018. okt. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
ja és még a cinket tudnám mellé ajánlani, jelentősen csökkenti a hajveszteséget
2018. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Oké. Köszi.

Mivel a FOLIGAIN.P5 olcsóbb akkor lehet én ezt próbálnám, ha azt mondod megbízható az oldal akkor ez se lenne gondolom rosszabb. Vagy nem tudom. vagy ha olyat tudok csinálni közben hogy majd váltok márkák közt, ha a kirkland jobb "márka" lenne.


Egyébként én most fűrészpálmát szedek, és szerintem ezt is fogom közben is, ezt is javasolják.

2018. okt. 12. 23:39
 4/44 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit.

Megkérdezhetem, hogy a fűrészpálma kivonat bevállt-e neked és tapasztaltál-e javulást tőle? És milyenformán fejti ki hatását? Előre is köszi

2018. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Most így nem nagyon vettem észre még a változást, de annyi ideje még nem is szedem szerintem. És nem is drága én 90db 540mg-osat 2400 ért vettem. Amúgy azért javasolt, vagy ajánlott mert természetes DHT blokkoló, ugyebár ami a férfias hajhullás okozója.
2018. okt. 13. 23:53
 6/44 anonim ***** válasza:
Értem, a cink is ugyanezt a funciót hivatott ellátni. Gondolom a kettő együtt erősebb lehet🤔
2018. okt. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit kérdeznék hogy nem macerás a napi 2 használat? És hogy neked megállította, vagy vissza is fordította a kihullott hajat? Persze ha használod már annyi ideje.
2018. okt. 14. 15:17
 8/44 anonim ***** válasza:
54%

Elmondok mindent, hogyan használtam meg ilyenek.

2017 nyarán, július végén rendeltem a drogeria+ról, kb. 2-3 hónapig nem vettem észre semmi változást, egyedül annyit(ami teljesen természetes), hogy a hajam fokozottan elkezdett hullani. Nyílván nem örültem, de ezt belekell kalkulálni. Első hónapban napi 2, aztán napi 1, majd 2 naponta 1 alkalommal használtam. Novemberben már érzékeltem némi sűrűsödést és azt, hogy megközelítőleg teljesen leállt a hajhullásom, konkrétan csak annyi hullott mint egy átlag embernek. Decemberre olyan szinten megállt a hajhullás és olyan sűrű lett(közel úgy nézett ki, mint eredetileg), hogy nem hittem a szememnek. Tapintásra és látványra is sokkalta jobb volt.

Az uccsó 2 hónapban már csak a 2naponta 1 szeri használtra voltam átállva. Aztán elfogyott január elején és majd csak áprilisban tudtam újat venni. Mondanom sem kell, hogy visszaállt addigra a hajam a régi állapotába és azóta is próbálom rendbehozni, de már nem reagál a hajam a minoxidilre sajnos😥. Szóval fontos, hogyha egyszer bevállt ne hajd abba, viszont néha egy hétre vagy pár napra szüneteltesd, különben a szervezeted immunis lesz rá a későbbiekben.

2018. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Ja és igazából nem volt macerás, én pl. miután felvittem, megfésültem aztán csaptam rá egy hajhálót és így még be is formázta. Nyílván ez a hajad kondiciójától függ. Remélem tudtam segíteni. Sok sikert! Remélem ezekután bölcsebb és szerencsésebb leszel mint én!😉
2018. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Na ma jött meg. Akkor kipróbálom és megfogadom a tanácsaid. Köszi.
2018. okt. 16. 08:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!