Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan álljam meg a hétvégi...

Hogyan álljam meg a hétvégi alkohol fogyasztást?

Figyelt kérdés
Minden hétvégén péntektől vasárnapig iszunk a haverokkal. Én nyár eleje óta amióta kijárok a városba és új haverokat szereztem azóta minden hétvégén iszok. Oltári nagy bulik vannak minden hétvégén, csak kiszeretném élni hogy fiatal vagyok. De az a baj benne hogy amielőtt haverokkal elkezdtem bebaszni inkább konditerembe jártam egészségesen éltem és inkább itthon kockultam vagy aludtam. Mostis járok edzeni heti 4x, de nem szeretnék minden hétvégén piálni.. Nagyon nem jó ez így főleg, hogy imádok edzeni és így semmi értelme... hogy álljam meg? 17/F (lassan 18)

2018. okt. 15. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Maradj otthon
2018. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen egyszerű ahogyan az első mondja.


Viszont a szimpla közhely titulus elkerülése végett:


Te magad is belátod, hogy nem jó ez így. Te magad állítod, hogy imádsz edzeni. Tiszteld magad annyira tesó, hogy elválasztod magad az olyan emberektől, akik lehúznak Téged. Ne habozz választani:


hosszú idő múlva akarsz rájönni majd, hogy (túl) sok volt a buli, vagy most úgy döntesz 17 évesen, hogy a kezedbe veszed a Te Saját Életednek irányítását?


Ez az érett gondolkodás egy nagyon fontos része.

Hagyod hogy sodorjon téged a haveri társaság vagy saját sorsod kovácsa vagy?

Sokan a Te korodban meg sem kérdőjelezik a körülményeiket. Te megtetted, az irányítás már kezedben van, alkalmazd hát!

Ez hatalmas kincs!


Szerezz olyan barátokat, akikkel edzeni járhatsz. Sokkal jobban megéri azt csinálni, amit szeretsz, mint a puszta élvezetért pazarolni az idődet.

Adj bele mindent az edzésen!

Csoportosítsd át a piázásra fordított energiáidat az edzésre, meg arra amit szeretsz!



Remélem kezedbe veszed az irányítást, barátom!


22/F

2018. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!