Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az interneten olvastam egy...

Az interneten olvastam egy újfajta, egészségre ártalmatlan, állítólag mellékhatás mentes vérnyomáscsökkentőről. A neve Normalife. Használta-e valaki? Használt-e a gyógynövényes szer? Kérem, hogy csak az válaszoljon, aki használta!

Figyelt kérdés

2018. okt. 16. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
A honlapjuk szerint egyedül Éva 47 Miskolc használta - a mellette lévő kamunyilakkal meg nem lehet lapozni -, de sokat ne várj egy olyan szertől, amit olyan oldalon hirdetnek, ahol 30-as a betűméret és fél kilométert kell letekerni és 0 elérhetőség van feltüntetve.
2018. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja és ő ugye itt az oldal felénél Kozma János

PhD, az orvostudományok kandidátusa:

[link]

Ő pedig az ikertestvére az orosz Szavinszkij Andrei Vitalevics:

[link]

A következtetések levonását rád bízom.

2018. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én úgy láttam a hirdetményben, hogy a Rózsa u. 19. sz. boltban kapható. Ez egy normál elérhetőségnek tűnik. Mindazonáltal én még nem mentem el oda megvásárolni.
2018. okt. 27. 18:37
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja, az viszont igaz, hogy a magyar Kozma János és az orosz Szavinszkij Andrei Vitalevics képek már elgondolkodtatóak.

Egy Normalife Ltd-t is létesítettek MO-on - a honlap legalján lévő IV. kerületi címmel - . Tényleg nincs senki, aki megvásárolta, és kipróbálta a szert??????

2018. okt. 27. 18:59
 5/8 A kérdező kommentje:

Megrendeltem vagy bejön, vagy nem alapon, mert nagy szükségem lenne egy vérnyomás csökkentőre, melynek nincsenek mellékhatásai! Újév előtt rendeltem meg, 9.990.- Ft-ért. Bár egyik honlapjukon írják, hogy szállítási költségek nélkül, de végül mégis fel volt tüntetve, hogy +postaköltség. Azt ígérték, hogy ünnepek után ki fogják szállítani. 5-én szombaton telefonáltam, hogy mikor érkezik. Azt ígérték, hogy 7-én hétfőn, mivel már a futárnál van. Azóta többször telefonáltam, visszahívást is kértem, többször vissza sem hívtak. Ma reggel telefonált egy futár, hogy csomagot hozott. Nem szólt a kapucsengő, azért gondoltam már a folyosón van, mondtam, hogy jövök. Ő mondta, hogy "Jó". Mikor láttam, hogy senki sincs ott felhívtam. Ekkor igen ideges lett, és azt mondta, hogy ő X. ker-i futár, jó lesz-e ha csak jövő héten hétfőn hozzák a csomagot. Én mondtam, hogy nem, mert már egy hete náluk van. Erre ő "Ha fizet 5 ezer ft-ot" áthozom. Én nemet mondtam. Ezután felhívtam akitől rendeltem, de nem hívtak fel. Később jött egy sms, hogy ma jön a GLS futár és 13.OOO.- Ft-ot kell fizetnem. Tehát a 9.990.- Ft-os (szállítási költség nélküli, vagy postaköltséges - mely max. 1.5OO.- Ft lehetett volna) még egyszer felszámolt postaköltséggel akarták velem kifizettetni a csomagomat!

Ezúttal felvette akitől rendeltem, azt állítván, hogy a 9.99O.- Ft-on felül náluk még 3.OOO.- Ft postaköltség is van. Ezután lemondtam a csomagról.Elég indulatosan reagált az ügyintéző. Ahol ilyen az ügyintézés, ott még kevésbé lehe lehet megbízni a csomag tartalmában. Így jártam! Csak javasolni tudom, hogy aki mégis rendel tőlük, legyen még nálam is óvatosabb ha jót akar magának.

2019. jan. 11. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szóltam...
2019. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érted, szól az ember, figyelmezteti őket, és mégis megszívatják magukat. Az ilyen ostoba naív emberekből élnek ezek a szélhámosok és sajnos van belőlük böven, úgy hogy jó buli az átverés. Remélem előre fizettél, tetszene...
2020. máj. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Leadtam egy rendelést a NAV nevében ! :)
2020. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!