Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A baratom allandoan edesseget...

A baratom allandoan edesseget probal etetni velem, hogyan magyarazzam el neki, hogy hagyja abba?

Figyelt kérdés
A borom nagyon csunya volt, es most is ha sok edeset eszem, hatalmas cisztak nonek a borom alatt, es ami a legrosszabb, ahigy elmulnak, szemmel lathato mely hegeket hagynak. Az evek soran kitapasztaltam, hogy ha sok edeset eszem, akkor is megno ezeknek a szama. Pl amikor nem eszem edeset, akkor joforman nincs is semmi ilyesmi az arcomon szemben azzal, hogy amikor igen, akkor mindig tobb ilyen is van az arcomon. Mondtam a baratomnak, hogy nem eszem edeset eppen ezert, de nem erti meg. Azt mondta a kettonek nincs koze egymashoz, es nyugodtan egyek mindent amit megkivanok. Maga szokott edessegeket vasarolni, nekem is hozza a csokikat, cukrokat minden nap. Multkor majdm=nem rakiabaltam mar, hogy hagyjon mar ezekkel, ha masert nem akkor azert megtehetne, mert nekem fontos, hogy milyen allapotban van a szervezetem, adott esetben a borom.
2018. okt. 16. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

A barátod gyerekes és azt hiszi mindent lehet enni.

Mond meg, hogy te nem eszel, ha nem áll akkor mehet a fenébe, azt tömhet mást a hülye édességeivel.


[link]


Nem azt mondom, hogy teljesen igazad van, de tényleg számít azért, hogy mit eszik az ember.

2018. okt. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek meg, hát ne edd meg. Olyan nincs hogy kötelező megenni.
2018. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fel akar hízlalni mint juliskát a gonosz boszorka
2018. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én se tolerálnám, ha ilyen borral kínálnának. Gondolom maradt neki édesség karácsonyról, hát mit csináljon vele ?
2018. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!