Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nincs szilárd székletem...

Miért nincs szilárd székletem már jópár éve? Betegség jele lehet?

Figyelt kérdés

Több éve nincs, az utóbbi időben elég sokat is híztam mellesleg. Sok húst eszek. Egészségesnek annyira nem mondanám az étrendem régóta, és cukros üdítőket is iszok bőven.

Bár nem biztos, hogy ezeknek van köze hozzá, de tényleg nagyon régóta, és nagyon nagyon ritkán van, hogy szilárdat ürítek. Nem mondanám, hogy mindig híg-fos*s szerű, de egyáltalán nem mondható szilárdnak sem soha.


Vagy ez igazából nem baj? Olvastam valamit, hogy milyennek kéne lennie, és hát ráismertem, hogy attól picit messze állok. Nem tudok róla, hogy bármi betegségem lenne egyébként, nem szenvedek tőle, más bajom nincs ezenkívűl, szagra és színre is átlagos szerintem.


Köszi, ha valaki ért a témához, segít és tanácsot ad benne, hogy ez lehet-e valaminek a jele.


2018. okt. 17. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted?
2018. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyulladás lehet a beleidben. Sürgősen hagyd el a cukros dolgokat, és a szénhidrát nagy részét. Húsból se egyél sokat. Napi 7 dkg elég. Szedjél probiotikumot!
2018. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem jársz túl sűrűn retyóra?
2018. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a 2. válaszolónak.


És nem egyébként, gyakorinak egyáltalán nem mondanám a WC-re járást, sőt, inkább ritkásabban, mint kéne.

2018. okt. 17. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Rostot mennyit eszel? Nem rostos üdítőt, hanem zöldséget, nyers gyümölcsöt, utifűmaghéjat, búzakorpát, lenmagpelyhet. Egy ételallergiatesztet csináltathatsz. Laktózérzékenységet néztek? A probiotikum tényleg jó, de kapszulás, ne joghurtot.
2018. okt. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!