Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen jövőt jósoltok ennek a...

Milyen jövőt jósoltok ennek a 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Ha pl lenne egy 16 éves lány aki 3 éve Bulimiás (már már nagyon vékony,mások szerint) napi szinten cigizik,napi 3 fekete kávét isszik és akkar napi 1-4 energiaitalt isszik...


Csak kíváncsiság🤣


2018. okt. 18. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Ez te lennél?
2018. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sötétet.
2018. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

azon kívül, hogy ostoba?

Nos olyan 30 éves korában úgy fog kinézni mintha 50 éves lenne. Ha megéli a 40 évét akkor szerencsés lesz.

De az biztos, hogy pár éven belül többet fog az orvosi rendelőben ülni mint egy 70 éves..

2018. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó sokat lesz bent a pszichiátrián ő is, amilyen kicsi a világ, biztos leszünk mi még bent szobatársak is ;) XD Ott nem fog kilógni a sorból, azt garantálom. Meg ha még "jósolni" kell neki vmit, sztem lesz egy csomó elbaxott párkapcsolata. Na de nem vagyok jósnő, adja az ég, hogy jobban süljön az élete :-)
2018. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1. Uh nem, legjobb barátnőmmön vesszem ezeket észre, nekem annyira soványnak nem tűnik de már sokaktól halottam...

Nagyon aggódom érte, de nem akartam le írni...Bár ugyis anonim csak nem szerettem volna...

2018. okt. 18. 20:57
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Észre veszed rajta, hogy bulimiás?

Vagy azért, mert sovány erre gondolsz?

Pár éve sincs hátra, ha ezt folytatja.

2018. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lassan kb áshatod a sírját...

De komolyan. Szülei tudják? Vagy le sem szarják, mi van a gyermekükkel? Elég komolyan el kéne vele beszélgetni, és elrángatni agyturkászhoz.

2018. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Elmondta hogy bulimias , szülei TUDTAK , elvittek phihologushoz ,sokáig járt , most a szülei azt hisszik hogy JOL VAN

De igazából nem

2018. okt. 19. 05:23
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem számít, mert előbb-utóbb úgyis kiderül. Azért hiszik ezt, mert nem foglalkoznak vele. Hogy nem lehet azt észrevenni, hogy pl. ebéd után megy hányni?
2018. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Függ azért a bulimia típusától... Purgáló vagy nem? Előbbi heti legalább 4-5 alkalommal "tisztítja" magát hányatással hashajtassal, vízhajtókkal. Utóbbi pedig a heti egyszer típus. Ők általában sokat edzenek. Utóbbinak jobb esélyei vannak, nemcsak a sport miatt, hanem mert a fogai sem mennek tönkre úgy, a nyelőcsöve is ép marad, feltéve, ha sok vizet iszik. Úgy kevésbé sérülékeny. Nekik a sóháztartásuk borul könnyebben (többet görcsöl a lábuk pl.).


Nézd meg a kezét! Van rajta Russel-jel? Ha erős, akkor sűrűn hányatja magát. Ha nem, akkor ritkán. Ha egyáltalán nem látsz rajta, akkor visszatérő bulimias, tehát még ritkábban hányatja magát, ami jó jel.


A napi energiaitalok viszont döbbenetesek, főleg kávé mellé.


A depressziójat kellene elsősorban kezelni. Egyébként ez gyermekkori bulimia. Általában családi probléma okozza. Talán ezeket a gyökereket kellene feltárni. Volt két betegem gyermekkori bulimiaval. Az egyik elvált szülők miatt, a másiknál az édesanya evéscentrikussaga miatt (túletetés, hisztériás rohamok ennek elutasítása esetén -tehat nála az édesanyát is kezelni kellett. Nála mi lehet a kiváltó ok?

2018. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!