Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16éves kortól lehet mell...

16éves kortól lehet mell leműtést csinálni?

Figyelt kérdés
Mindenféleképpen meg kell várni a 18-at vagy lehet 16ban is.

2018. okt. 18. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
A fejedet kéne leműteni. Haladéktalanul.
2018. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
18 eves kor alatt nem lehet, es rengeteg komoly pszichologiai vizsgalaton kell reszt venned, hogy felallitsak a "diagnozist", csak ugy 16 eves lany mellet nem veszik le.
2018. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
azt kell megvárni amíg rákos lesz, mert különben senki nem fogja neked lecsapni a csöcseidet csak mert a hasadra ütöttél és jó ötletnek találtad az öncsonkítást, vagy mert transzinak lenni olyan menő mostanság.
2018. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, milyen okból kell a műtét.
2018. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lencsefőzelék ***** válasza:
61%

A mindenféleképpen és a mindenképpen nem ugyanazt jelenti. Te itt az utóbbit akartad használni.

https://www.youtube.com/watch?v=dIkCphc-0AU

2018. okt. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Basszus ne csináld már...16 évesen nekem még alig kezdett bármi mellnek nevezhető is nőni, baromi rosszul is éreztem magam, te meg már le akarod műteni őket? :/ mit meg nem tettem volna a te korodban értük..
2018. okt. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is leszeretném műttetni a mellem,de 17 évesen nem nagyon tudom.
2018. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!