Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy egy éve...

Miért van az hogy egy éve tiszta vagyok de még mindig hiányzik a fű?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon fiatalon belekerültem egy rossz társoságba az exbarátom által. 14 évesen sok mindenen mentem keresztül, kipróbáltam a drogokat. Két hónapig tartott ez a rossz időszakom, ezalatt három alkalommal ecstasyztam és szinte minden nap füveztem. Az utolsó ekizésemnél nagyon rosszul lettem, kórházba kerültem. A szüleim megtudták a teljes igazságot, nagyon sok segítséget kaptam tőlük, szakítottam az exemmel, megszakítottam a kapcsolatot minden drogos barátommal, ismerősömmel és iskolát váltottam. Most már minden rendben van, helyreállt az életem, vannak új barátaim, akik rendes, normális fiatalok. Jók a jegyeim, sok időt töltök a barátaimmal, járok hétvégente bulizni is, de csak normális határokon belül, alkoholt szoktam inni, de semmi mást nem csinálok, rendbe jött a kapcsolatom a családommal is. Mégsincs egy olyan nap amikor ne gondolnék arra, higy milyen jó lenne betépni. Ez el fog valaha múlni? Mindent megteszek, hogy lekössem magam és ne ilyeneken gondolkozzak, járok rendszeresen sportolni hetni négyszer minimum, de semmi nem segít. Mit tehetnék, hogy elmúljon ez a vágy a fű iránt?

16/l



2018. okt. 21. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
:D
2018. okt. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Ez biztos azért van, mert a fű nem okoz függőséget, és bárki bármikor azonnal le tudja tenni... Ahogy mindig kommentálni szokta sok lelkes használó.
2018. okt. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Miss Endzsi ***** válasza:
Ez olyan, mintha nem ihatnék többet narancslevet. Mind a kettő függőségem. Nem hinném, hogy valaha is elmúlna a vágyad iránta, nekem sem múlna el. Nem kell eszeveszettül használni, az már valóban függőség. De amíg, havonta csak egy liter narancslevet iszok, addig nincs baj. Pedig napi 5 litert is megbírnék inni, mégsem teszem.
2018. okt. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert függőséget okoz, azért. Pszichikai- nem fizikai - függőséget ezért hiába nem szívod azt a szar egy ideje, még mindig nem szabadulhatsz tőle.... Gondolom te is bedőltél valami baromnak, aki hülyített hogy ez nem is drog.
2018. okt. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen, el fog múlni, azonban nem kevés idő után. Hülyeségnek hangozhat, de 7 év után teljesen kicserélődik a szervezet, tehát ezt várd ki, ne füvezz, és nem lesz gond, de a vágy is csökkenni fog. Mivel a fű nem okoz testi függőséget, csak pszichéset, így nem annyira vészes az elhagyása. Viszont gondolom dohánnyal együtt szívtad, nem lehet, hogy a nikotinra vágysz? (összekeverhető a kettő függőség, főleg olyannál, aki nem cigizik) - és itt nem azt mondom, hogy cigizz, mert az még rosszabb
2018. okt. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát igen volt hogy dohánnyal szívtam de azóta bulikban cigiztem néha részegen és hányingerem van tőle utálom a cigit szóval nem hiszem hogy ez a probléma.
2018. okt. 21. 10:05
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

A fű nem okoz függőséget.

Az ember okozza a függőséget.

Ez a személyiségtől függ.


Ha úgy érzed rászoktál, akkor gyenge a személyiséged.

Viszont van egy jó hírem, bármikor meghozhatod a döntést, hogy megerősítsd magad azzal, hogy értékkel telíted az életed.


Ne feledd, csak az tép be, akinek van erre ideje.

És csak az válik függővé, aki gyenge.

Csak az vágyakozik a fű után aki nem talált értelmet az életének.


Ha egyszer megtalálod a szenvedélyed, azt amit szeretsz csinálni, küldetéstudatra lelsz, azonnal élni akarod majd az életet!

2018. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
utolsó: mekkora bullshit :D
2018. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
65%
Kedves Kerdezo! Ki mondta hogy meg kell magadtol vonni a fuvet? Mert azert a napi szivas es a sose tepek kozott oriasi kulonbseg van.. Szerintem azzal semmi baj nincs, hogy valaki alkalom adtan sziv.. 17 eves fiu gimnazista vagyok, budapest egyik legjobb gimijebe jarok, mindenki tovabb akar tanulni, megis a 30 fos osztayombol 25 ember sziv:) Ha mertekkel csinalod abbol semmi baj sem lesz.. En is szivok 2-3 eve havi parszor, es megis mellette sportolok, tanulok 4-5os jegyeim vannak... Aki azt mondja hogy fuvezni bun annal vagy valami elkattant vagy nem tud elni. Nezd meg az idosebb korosztalyt. Ha vannak felnott ismeroseid jol tudhatod hogy a 20-40evesek nagy resze kolazik. Na es? Az osszesnek van rendes meloja, csak szeretnek elni.. Rajtad mulik hogy mit tudsz kihozni magadbol, egyszer elsz ne felejtsd el, es ne hallgass a sok gyakorikerdeses gyikra (akinek nem inge..)
2018. dec. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%
ja, hallgasson inkább a drogos hulladékra....
2018. dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!