Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Három éve küzdök “felfázással”...

Három éve küzdök “felfázással” gombával, hpv-vel, chlamydiával férfi nemi problémákkal. Van bárki aki átélt hasonlót?

Figyelt kérdés
Három évvel ezelőtt kezdődött, hogy csípett vizelés közben, valamint kipirosodott a húgycsőnyílás. Azóta folyamatos orvoshoz járás a program, mindig más tenyészik ki, amire írják sorban az antibiotikumot, ami tönkre tette az emegsztőrendszert teljesen... Partner fix, mindene negatív, de találkoztam ezidő alatt hpv vel, amit gyógyszerrel sikeresen leküzdött az immunrendszer, így már negatí, később teljesen random jött egy chlamydia ami gyógyszeres kezelés után szintén negatív, ahogy mindenféle nemi betegség is, így most ezek is negatívak. Most épp gombásodik a makkom úgy, hogy abszolút nem élek nemi életet, s jobban vigyázok magamra mint valaha, elvileg minden negatív, mégis folyton van valami gebasz, az urológusok és nemigyógyászok kb tanácstalanok. Időnként fáj a bal herém, de elvileg az egy hereviszérsérv a sok állás miatt, amit ha úgy van csak meg kell műteni, ez mem is aggaszt annyira. A kérdésem az lenne pontosan, hogy van e esetleg valaki, aki bejárta ezt az utat vagy hasonlót? Tényleg mindenféle lehetőséget szeretnék megragadni, hogy megtudjam, mi lehet ennek a folytonos problémának az oka. Legalább 20 urológusnál jártam, és piszok fárasztó, hogy senki sem tudja mi lehet velem, pontosan, és még csak nem is hallottak ilyen esetről. A gombásodást is próbáltam canestennel, vagy amiatt vagy amúgy az is eltűnik, aztán jön más vagy ugyan azok a gondok újra és újra. Vol szó prosztatagyulladásról, utána az is ki lett zárva. Létezik rajtam kívül még egy ilyen mutáns?:)

2018. okt. 22. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg le van romolva a szervezeted védekező rendszere. Kezdj valamilyen általános erősítő kúrába, szedj Béres cseppet vagy hasonlót. Egy próbát megér.
2018. okt. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha az orvosok de tudjak mi van akkor lehet candida gomba van a szervezetedbe. Azt viszont nehéz kilőni!

Ja és gumi nélkül soha se szexelj!

2018. okt. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az első válaszokat!:) megpróbálom a bérest, ezen kívül már mindenféle teát, tőzegáfonya, füzike stb mát hekto számra ment át rajtam, szedtem a tablettákat is, elfogyasztottam több soboz d mannose port, valamint mostansag grapefruitmagolajat fogyasztok, szóval nem hanyagolom el, egyátalán. Óvszer nélkül pedig lassan levegőt sem veszek inkább, úgyhogy iigykeszem felelősségel kezelni a helyzetet, épp ezért van tele a butykos, hogy mégis három éve minden orvos csak néz, és közli, hogy véges a tudása
2018. okt. 22. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:
tudom, hogy kicsit késő válasz, de most találtam rá erre a kérdésre. Nem vagy egyedül! Tudom, hogy ilyenkor nagyon úgy érzi az ember, de tényleg nem vagy! Én is sajnos küszködök már több mint négy éve az emésztőrendszeri problémámmal, és mindig valami újabb gebasz van, már én is nagyon kivagyok tőle.. Ezzel teltek a tinédzser éveim.:( Orvosokhoz szaladgálással, betegeskedésekkel, gyógyszerekkel. Egy napom nincs amikor jól lennék. De nem is tudjuk, hogy hányan járnak ilyen cipőben, pedig tényleg sajnos egész sokan vannak hasonló, ha nem rosszabb helyzetben. Mindannyiunknak megvan a saját visszatérő problémája, sajnos nekünk ez az. De ne add fel! És ha valaki még ezt olvassa, akkor te sem!:) küldök erőt, és kívánok sok kitartást a gyógyuláshoz!^^
2019. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lett valami megoldás? Én is hasonló cipőben járok....
2022. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!