Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy alkohol...

Mi az oka annak, hogy alkohol fogyasztása után fájdalmat érzek a mellkasomban?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és kb 16 éves korom óta gyakran iszom. Nem tudok arról, hogy lenne bármilyen betegségem. Leginkáb whiskyt szoktam inni és utána nagyjából 10 perc múlva jelentkezik ez a furcsa fájdalom ami tart 5-10 percig majd elmúlik. Ha iszom ismét akkor megint előjön. Nagyon kellemetlem tud lenni. Ajánlott elmennem orvoshoz ezmiatt vagy ez másnál is előfordul?

2018. okt. 23. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Arról hallottál esetleg, hogy az ivás káros az egészségre és 18 év alatt tilos is?

És arról, hogy elsősorban a szívkoszorúeret károsítja?

2018. okt. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért az alkohol jóval később fejti ki a hatását a szívre :D

Én szerintem inkább a gyomrod nem bírja és marja a gyomorszájat ami eléggé tud fájni és a mellkasban érzi az ember a fájdalmát!


Inkább az miatt kellene elmenned orvoshoz, hogy 20 évesen 4 éve gyakran iszol...

2018. okt. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Barátomnak reflux miatt van ugyanez a tünet.
2018. okt. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A reflux nem hülyeség, annak az ivás nem tesz jót, serkenti a savtermelődést. Égni nem szokott a gyomrod? (És a gyakori ivás mit jelent pontosan?)
2018. okt. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!