Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meniscus sérülés gyógyulhat...

Meniscus sérülés gyógyulhat magától?

Figyelt kérdés
Úgy kb 2 hónapja minden előzmény és serules nélkül iszonyatosan fajni kezdett a térdem. Hajlítani képtelen voltam, kb a duplájára dagadt, érintésre is fájt. A háziorvos az ortopédiára utalt. A röntgen alapján az orvos nem volt biztos benne, hogy mij a probléma, azt mondta a tünetek fele Meniscus sérülésre utal, de bizonyos tünetek nincsenek jelen. Jelenleg az MRI eredményre varok, 2 hét múlva kell mennem újra az ortopédiára. A tértem viszont mindennap kicsit jobb, mára már elmúlt a folyamatos fájdalom, 45 fokban hajlítani is tudom a térdem. Nem tudok viszont normálisan lépcsőzni, biciklizni, belépni a kádba. Ami kimondottan furcsa, az az, hogy éjjelenként ha próbálom mozdítani, iszonyatosan fáj, napközben viszont -há nem próbálom tovább hajlítani a 45 foknál- a világon semmi bajom. Létezik, hogy Meniscus sérülés magától gyógyul vagy valami más? Megyek vissza ahh orvoshoz csak tapasztalatokra vagyok kivancsi
2018. okt. 25. 12:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Ah, bocsi, most látom rossz témakörbe írtam. Valaki jelentené ?
2018. okt. 25. 12:59
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne egy endoszkópos vizsgálat, mert lehet porcleválás, még ha nem is vetted észre a sérülést.
2018. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
MRI-n az látszik? 2 hét múlva kell vissza mennem. Kész vagyok már teljesen agyilag, hogy nem tudok dolgozni - olyan munkám van, hogy napi több órát tempósan gyalogolni kell- és így nem merek újra elkezdeni dolgozni. Annyira felek hogy vissza jön az a szörnyű fájdalom, hogy azg már nem normális...,
2018. okt. 25. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!