Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet bármilyen negatív...

Lehet bármilyen negatív hatása a szervezetemre a későbbiekben, hogy 10 évig volt rajtam 15-25 kiló plusz? Változó volt, mikor mennyi,30-40 éves koromig.

Figyelt kérdés
Ha innentől kezdve egész életemben vékony maradok, nem érezhetem hátrányát az egykori kövérségemnek?
2018. okt. 26. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát azt visszacsinálni nem tudod, hogy akkoriban egy egész évtizeden keresztül, tehát kb. az életed egy tizedében egyfolytában túl volt terhelve a szíved, az ízületeid, stb. De pont azért, mert visszacsinálni úgyse tudod, nem kell rajta rágódni, hogy mi volt régen. Arra koncentrálj, hogy a jövőben maradj normál súlyú. Jó egészséget!
2018. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagyapám 35 éves koráig volt brutálisan kövér.

A legnagyobb súlya 225 kg volt.


Majd 42 éves korára lefogyott 70kg-ra. S utána folyamatosan sportolt, egészségesen élt.

53 évesen kijött rajta egy sérv.. a nagy súly nem múlt el csak úgy nyomtalanul, megműtötték és utána újra jól volt.


Tavaly halt meg 94 évesen.


Az egész a szerencsén is múlik... Addig lehet egy baleseted, kaphatsz egy szívrohamot, agyvérzést, lehet valamilyen gyógyíthatatlan betegséged... bármi. Az egész lutri sajnos...

Az a 15-25kg pedig nem olyan sok azért.

2018. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!