Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyilall a hasam jobb oldala...

Nyilall a hasam jobb oldala lent. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nyilall a hasam ritkán, de mindig csak így estére.

Nem mondanám fájdalmasnak, inkább elég kellemetlen.

Néha még "kutymorog" is mellé a hasam, wcre nem kell mennem.

Mi lehet a bajom?

Volt már valakinek hasonló?


2018. okt. 28. 01:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet ez vakbélgyulladás.
2018. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A vakbélgyulladás nem szokott néha esténként fájni az nettó nem jó. Egy hasi ultrahangot kéne csináltatni meg egy nagylabort. Valószínűleg nincs semmi nagy bajod.


Más tüneted volt mellette?

Mióta vannak ezek a panaszaid?

Éles vagy tompa jellegű a fájdalom?

A hasadnak melyik része fáj vagy kellemetlen?

10-es skálán mennyire erős?

Étkezés rontja?

Egyáltalán mitől lesz rosszabb mitől lesz jobb?

Kell-e rá fájdalomcsillapítót bevenned?

Láz volt-e?

Hányás, hányinger?

Székletedben vettél-e észre bármi változást? Nem szorulálsos? Nem hasmenéses?

Családban epekövesség vagy vesekövesség ismert-e?

Fiú vagy vagy lány? (Csak mert ha lány akkor nőgyógyászati problémák is szerepet tudnak játszani)

2018. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hűha! Láttatlanban megmondja a diagnózist 🤔. "Valószínűleg nincs semmi nagy bajod" .
2018. okt. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem mondtam diagnózist és feltettem utána még jópár kérdést. Fizikális vizsgálat nélkül meg pláne nem fogok tudni, de, hogy milyen sürgősséggel kell utána menni azt azért igen.
2018. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ 🙂

Inkább tompa "fájdalomnak" mondanám, ha beverem a kislábujjam az ágy szélébe, az is jobban fáj 😃 nem veszek be rá fájdalomcsillapítót sose, egy ideje jelentkezik, de nem minden este,inkább hetente pl. Volt olyan régebben hogy ugyanott a bal oldal fájt.

A székletem rendben van, nem feltétlen kajálás után fordul elő. Volt hogy csak úgy random, vagy esetleg pisilés után, közben. De nem gondoltam semmi rosszra, mert inkább fura, mint fájdalmas. Belenyilall, aztán elmúlik pár perc múlva.

Lázam, hányingerem sosincs.

Lány vagyok, PCO-s. Lehet hogy egy ciszta pukkan ilyenkor ki esetleg?

2018. okt. 28. 14:38
 6/6 A kérdező kommentje:

Tegnap este bal oldalt volt.

Úgy vettem észre, kb a köldök vonalában, vagy attól picit fentebb érzem a fájdalmat mindkét oldalon.

Ma a székletemben ilyen sárgás színű darabkákat vettem észre. Volt ami a "széklete kívül, de vele együtt" jött ki, az fennmaradt a wcben a vízen. Olyan volt, nintha zsíros lenne vagy nem tudom. A házi tyúkhúslevesre emlékeztet, miután kiveszed a hűtőből és meg van fagyva a tetején a zsír.

2018. okt. 30. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!