Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyérre jó az Advil ultra...

Aranyérre jó az Advil ultra forte?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1-2 napja megjelent egy külső aranyerem, és azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek az Advil ultra jó rá? Gyulladáscsökkentés miatt gondoltam, hogy hátha használ picit. Válaszokat köszönöm. Illetve ha tudtok valami házi gyógymódot, szívesen meghallgatom! Szép napot!:)



2018. okt. 28. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

bemész gyógyszertárba és kérsz kenőcsöt..

amúgy ülőfürdőt írnak még rá

(de dokihoz mindenképpen menj el, szerintem a gyógyszerrel nem sokat érsz)

2018. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszer volt már aranyerem és kb. másfél hét alatt eltűnt. Nem tudom hogy felfázhattam, vagy egyéb dolog okozhatta-e, de nem szeretnék emiatt orvoshoz menni. Túl általános dolognak látom.:)
2018. okt. 28. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:
van akit műteni is kell miatta :) de jogos, nem kell orvoshoz menni :)
2018. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát az aranyér sztem nem egy gyulladás. én nem tennék rá semmit. nedves toalett papírt használnék addig az kevésbé irritálja a felületet. plusz talán egy kenőcs segíthet ezért nem kell orvoshoz menni adnak a gyógyszertárban simán. ha hajlamos vagy az aranyereződésre, amúgy se árt ha van otthon ilyen kenőcsöd
2018. okt. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!