Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan nő a hasam és...

Folyamatosan nő a hasam és hizok Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kivették a méhemet és a petefészkeimet.

Két év mulva kezdtem hizni.


Volt epeműtétem azóta nem jó az emésztésem. Puffad a hasam és nagy. Kérdésem az hogy nőgyógyászati műtét után mennyire hizik meg az ember és mikortol észlelhető? Létezik hogy 2 év után? Nem tudom elképzelni. Addig tartottam a súlyom.Inkáb az emésztés miatt?


2018. okt. 30. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Hormon vizsgálat vérből nem ártana. Epeműtét után meg hónapokig diétázni kell, illetve utána olvasni mit ehet utána az ember, és mit nem.
2018. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hormonvizsgálat? Miért? Nem kaphatok daganatos voltam.

azt mondják hormont nem szabad

2018. okt. 30. 16:49
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Éppen a méh/petefészek eltávolítása okozhat hormonzavart.

A pajzsmirigyed rendben van? Alul működés is okozhat hízást.

A háziorvosodhoz menj, mondd el a tüneteid, hormonvizsgálatot vérből azonban nőgyógyász kérhet.

2018. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

pajzsmirigybeteg voltam nyáron kaptam methothirint tulműködött amitől fogynom kellett volna utánna átváltott alulműködésbe most rendben van.


mindenhol voltam gasztrosnál magánuton ultrahangozott azt hitte kiujult a daganat és széttárta a kezét hogy nem tudja mitől van.


visszamegyek hozzá szerintem meg kééne tükröznie de miért nem ezzel kezdte ugy lát egy gasztros alamit nem??

2018. okt. 30. 17:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha rendben van most a pajzsmirigyed, akkor nem az a ludas. Alul működésnél van hízás. A hormont megnézetném vérből - nem jár fájdalommal - a kolonoszkópia pedig nagyon ajánlott. Bár mindenki önként jelentkezne rá mint te, valóban úgy lát pontosan az orvos.
2018. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát.... köszönöm szépen

Irok ha 10 kg-al kevesebb leszek :)

2018. okt. 30. 17:08
 7/10 anonim ***** válasza:
De nem küldenek CT-re? Egy hasi CT mindent megmutat.
2018. okt. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Voltam egymás után kétszer nem mutat semmit.

controll ct-re járok folyamatosan.

a gasztros meg külön küldött


negativ

2018. okt. 30. 17:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, ez nagyon jó hír! Akkor semmi komoly! Még mindig megnézetném a hormonokat, ha már minden mást kizártunk! :)
2018. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2018. okt. 30. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!