Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Evés közben erős borda,...

Evés közben erős borda, mellkas és hát fájdalom, mi az oka?

Figyelt kérdés
Már hetek óta tart. Az, az igazság, hogy folyamatosan fáj egy bizonyos mértékig, de amikor eszek vagy iszok, akkor a legrosszabb. Kínkeservesen tudok megenni kismadárnyi adagokat, több meg egyáltalán nem megy, ha iszok, akkor meg mellkas környékén megakad a korty.

2018. okt. 30. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Reflux? Tüdőbetegség? Szívritmus zavara?


Kisállat/háziállat a lakásban? Rendszeres állatorvosi felügyelet?


Ui: miért nem mész el kivizsgáltatni magad? (Léteznek online szakorvosi rendelések is a neten...)

2018. nov. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok orvos közelben. Munka miatt egy pici településre jöttem, ahol nincs doki, nagyobb városba meg nincs idő beutazni a sok feladat között, ezért gondoltam, hogy először itt próbálkozok. Hátha valami olyan, ami idővel elmúlik.
2018. nov. 3. 04:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Település neve? (Önkormányzati honlapot ők is üzemeltetnek bizonyára.)


Ui: az önkormányzati dolgozók népjóléti feladatokat is ellátnak - többek között.

2018. nov. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Hátha olvasod még. Nekem ugyan ezek a panaszaim, neked kiderult valami, elmúlt azóta?
2019. dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg nem haltál bele a betegségedbe... :(


Legalábbis a visszajelzés TARTÓS HIÁNYÁBÓL erre engedsz következtetni. (Ha mégis, akkor Béke Poraidra!)

2019. dec. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!