Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy irtottátok ki a tetüt?

Hogy irtottátok ki a tetüt?

Figyelt kérdés
2hónapja kinlódok. A gyerek hozta haza neki 2hét alatt kiirtottam,de hozzám valamiért nagyon ragaszkodnak. Használtam pranitot,pedexet,hedrint,valami radical nem tudom mit,illóolajakat,teafasampont még étolajjal is bekentem,balzsammal fésültem. Három féle tetüfésűt vettem. Kb. 20eft-nál tartok. Folyton sírok már idegileg ki vagyok. Mindig mosok,vasalok,porszívózok. Nem merek leülni a saját házamba a fotelba,a gyerekeket nem merem megölelni. Folyton koszosnak érzem magam. Az a legidegesítőbb,hogy sose látok tetüt csak serke van meg viszketés,de hát az ugye tetüt jelent. Sosincs a fésűn és a férjem se lát sose,mikor nézi. Már ott tartok hogy petroleumont öntök a fejemre,mert már csak azt nem probáltam a neten fellelhető módszerek közül. Rosszul vagyok már az egésztől. Segítsetek!

2018. nov. 2. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mond?
2018. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban kapható tetűirtó samponokkal próbálkoztál már? Természetes módszerekből próbálkozz azzal, hogy veszel grapefruitmagolaj cseppet, azt keverd a samponba.
2018. nov. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bolhanyakörv segít.
2018. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Évekig kinlódtunk így általános suliban. Nekem a hajvasaló vált be ugye a serke megsült tesómnak a hajfestés is jó volt.
2018. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!