Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, van valamelyikőtöknek...

Lányok, van valamelyikőtöknek végbél előesése? (prolapse)

Figyelt kérdés

2018. nov. 3. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Rektális prolapszus, hogy korrekt legyen a megfogalmazás
2018. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En pont most akartam megnezetni.

Nem szultem es a nogyogyaszom szerint meg mindig rugalmasak a kotoszoveteim. Megis eszrevettem, es mindket iranybol amit kitapintottam, az egyertelmu, sajnos. Halaistennek, a huvelyem felol minden rendben, de ha kemeny szeklet van, onnan erezni lehet a dudort.

A vegbelem felol azonnal ott van oldalt, a huvelyfal fele az a kituremkedes, ami abszolut az, ami a rajzon van.

Egyetlen otletem, hogy a miomammal van osszefuggesben. A hatso mehfalban levo nagyobb miomam a vegbel fele turemkedik ki. Szekelesnel erezni. Sokat ulok is sajnos, es az etcsoki fuggosegem kemeny szekletet okoz.

Bevallom, az intimtornat ellogom, muszaj elkezdeni edzeni az izmokat.

Nalam a kezdeti fazis van. Otven fele vagyok, de testre harmincas.

2020. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, sajnos. Székeléskor erősen kidudorodik a végbelem és nehezen húzódik vissza. Általában úgy érzem, mintha még nem ürültem volna ki, székelési ingerem marad, de akkor már hiába erőlködöm, nem jön ki semmi, még a wc papír is tiszta marad. Elég kellemetlen.
2020. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!