Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sima gimnáziumból tudok-e...

Sima gimnáziumból tudok-e közgazdasági szakközépbe átkerülni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most egy sima gimnáziumba járok, 9.-es vagyok, de nagyon nem szeretek ide járni, egyszerűen rühellem az osztálytársaim, a tanáraimat, az egész sulit úgy ahogy van, nem fogadnak el engem. Úgy érzem hogy jobban el tudnám magam képzelni egy másik suliban, és ha már ezt lehet, közgázasba. Mi a teendő ilyenkor? Hogyan lehet ezt megtenni? Kell e valamiből vizsgáznom? Év közben át lehet e iratkozni? És ha nem, akkor jövőre a 9.-től kezdenék? Köszönöm a válaszokat!

2018. nov. 4. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem még nagyon nagyon éppen atmehetsz, de 2 hónapot be kell potolnod. Vagy teszel egy kulonbozeti vizsgát. Ezt az adott iskolától kell megkerdeznetek, de minél hamarabb!

Ha azt mondják, hogy semmi szín alatt nem vesznek át, akkor jövőre 9.-eskent kezdesz. 1 év még nem a világ vége.

VISZONT.

Nem biztos, hogy a másik suliban elfogadnak majd! Kicsit sem. Ismerek lányt, aki 3-szor kezdte újra a 9. osztályt, mert sehol sem volt jó neki. Tehát tényleg fontold meg, lehet a másik suliban meg rosszabbul érzed magad, vagy akár itt is lehet, hogy jó lesz a későbbiekben. Mondom ezt úgy, hogy én is váltani akartam, de nem tettem, és szörnyen bánom!

De tényleg fontold meg, és csak akkor menj át, ha biztos vagy benne, hogy szeretni fogod a másik szakot, el tudsz vele helyezkedni.

Sok szerencsét!

2018. nov. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!
2018. nov. 5. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!