Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez depresszió? Ha igen, mit...

Ez depresszió? Ha igen, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Az a helyzett hogy regebben is volt ilyen időszakom de kb 1 évig most nagyon jól elvoltam... uj suliba jöttem, eleinte nagyon jó volt, ténleg mindenki tök kedves de valahogy még most sem vagyok megelégedve magammal (irtózatosan ronda és köver vagyok, lassan 3 eve hanytatom magam napi szinten, igen ezzel pszichológusnal is voltam de nem segíttet...) most megint rám jött hogy egesz éjjel sirok, nappal egyedül csendben ülök és semmi eröm semmihez es senkihez
2018. nov. 5. 08:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez inkább az a bulímia lehet és a velejárói.

Nem kell mindjárt dilidokihoz futkosni és elkönyvelni magad. Légy határozott magaddal és parancsolj magadnak. Hagyd abba a hánytatást, egyél egészséges ételeket és mozogj.

Nem kell szigorúan megszabnod mindent, de nagyjából légy tisztában a dolgokkal. Pl, reggel egyél fehérjét, szénhidrátot és gyümölcsöt, zöldséget. Ebédre fehérjét és zöldséget, vacsira már csak salátát, napközben szintén gyümölcs, zöldség, esetleg egy kevés dió vagy natur joghurt. Továbbá minden nap suli és leckeírás után este csinálj annyi felülést és guggolást amennyit bírsz, majd menj el kutyával sétálni futni(kutyával nem érzed cikinek, én is ezt csinálom).

Ennyi a történet, a siker meg majd jön, csak várd ki türelemmel és ne éheztetéssel meg hányással akarj lefogyni, mert tönkreteszed magad és 20évesen meghalsz.

2018. nov. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!