Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől nő a hasam? Miért érzek...

Mitől nő a hasam? Miért érzek nyomásokat a gyomortájon?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1-2 hónapban nagyon nagyra nőtt a gyomortájnál a hasam.

Borzalmas érzéseim vannak néha, mintha valami turkálna gyomrom körül, nyom, szorít, néha furcsa durrogásszerű érzés van belül. Sokszor érzem a bordáim alatt is ezt a turkálásszerű érzést. Nagyon sűrűn van hányingerem, alig tudok néha enni, van olyan mikor érzem hogy jóllaktam, nem kívánom a kaját, de a gyomrom mintha még éhes lenne, van hogy szabályosan viszket a bőröm alatt lehet hogy a gyomro.

Többen kérdezték terhes vagyok-e, mert úgy nézek ki, mint egy félidős kismama. Ijesztő, mert a menzeszem már 2 hónapja nem volt normális, jártam vele orvosnál, a vaginális UH és a teszt is negatív. Írt fel gyógyszert, az okozott vérzést és nincsen mensi azóta se.


Mitől nő gyomortájam és mi történik odabenn?



2018. nov. 12. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ultrahangot kell csináltatni. A háziorvos beutal.
2018. nov. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A háziorvosom nem csinál semmit. Mikor mondtam neki elküldött azzal, hogy nincs mit ultrahangozni és majd keressem fel ha nagyobb lesz és amikor majd jobban fáj.
2018. nov. 12. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!