Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltereles Ha vesznek meg...

CleinX kérdése:

Eltereles Ha vesznek meg tolem vizeletet elmondjak a gondviselonek?

Figyelt kérdés
Szisztok! Most kezdtem el az elterelest es azt hazudtam nekik h 1x probaltam ki es azert kell ide jarnom, es hat vettek tolem egybol vizeletet es kimutattak a thct. Anyukam velem volt es o nemtudott rola h csinalom es anya megkerdezte toluk h van e benne valami es mondtak h thc Legkozelebb ha vesznek emondjak anyukamnak? 16F

2018. nov. 15. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb lenne, ha őszintén elmondanád anyukádnak, hogy mit csinálsz. Meg ha továbbra is füvezel, akkor igazából az elterelésnek pont semmi értelme nincs. Vagy komolyan veszed, vagy tojsz rá, de akkor már nem úszod meg az eltereléssel, jönnek a komolyabb következmények.
2018. nov. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Szokj le. Úgyse tudod eltitkolni.
2018. nov. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kiskorú vagyok, anyukádnak joga van tudni.
2018. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pedig mondtak valami orvosi titoktartast, ja es amugy rendorseg kuldott elterelore, nem magamtol mentem.
2018. nov. 15. 13:48
 5/9 anonim ***** válasza:

18 éves korodig tájwkoztathatják a szülőt, mivelmindenhez az ő beleegyezése kell.

Ha elég kemény vagy drogozni, ahhoz is legyél kemény, hogy felvállald. Vagy félsz,hofy anyuci elveszi a zsebpénzed?

2018. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyilván a rendőrség küldött, sejtettem, hogy nem magadtól, mert ha magadtól mész, az már nem elterelés, hanem önként veszed igénybe egy adott intézmény/szakember szolgáltatását. Na de ez mit befolyásol? Ha nem veszed komolyan, és továbbra is füvezgetsz mellette, akkor úgyis lebuksz vele. Elterelésre meg egyszer van lehetőséged, ha nem válik be, akkor mehetsz a böribe. Az jobban tetszene?
2018. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet h nem jar borton csak el kell vegeznem a 6 honapot. Egy jo baratom egy bombas uvegbe belefog pisilni es mikor majd mondjak h adjak vizeletet beleontom a pisit es engedek hozza meleg vizet. Ki van jatszva a rendszer. Aki tudja igy csinalja. De mar nem fuvezek de akarok.Dilemma😕
2018. nov. 20. 13:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor hajrá. Ha úgy érzed, hogy mindenkinél okosabb vagy, és simán lazán kijátszod a rendszert, akkor nem is értem, miért itt kérdezősködsz, hiszen tudsz mindent.
2018. nov. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerinted senkinek nem fog feltűnni a vizezett pisi??😂😂😂Hát te nagyon buta vagy.

Még mindig azt mondom, ha elég tökös vagy füvezni, vállald is fel.

2018. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!