Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Undorodom a víztől és más...

Undorodom a víztől és más folyadékoktól. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra kénytelen lettem meginni a vizet vagy más üdítőket.A tejet iszom meg.Már kezd a szám száradni,néha kicsit megszédülök.Ha szomjas vagyok akkor próbálok vizet inni de 1-2 kortynál többet nem tudok mert undorom tőle vagy nem is tudom mi lenne rá a jó szó. Hogy tudnám ezt megoldani?

2018. nov. 17. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szívószállal igyál, hátha segít.

Vagy fagyaszd le a gyümölcslét jégkrém formában és úgy edd meg.

Folyadék mindenképp kell!

2018. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek jó ötletek! Próbáltam szívószállal azzal sikerült majdnem egy fél pohárnyi vizet innom! Viszont ma reggel úgy keltem h a torkom borzasztóan ki volt száradva a fejem nagyon fájt és szédelegtem :/
2018. nov. 18. 07:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszichológust keress fel, mert nem normális ennyire viszolyogni a víztől.
2018. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg ásványvizet vagy ozmóvizet vagy deszt vizet inni ha az íze miatt undoordsz.


Bár amiket írsz ez félő hogy valami súlyos pszichés fóbia. Ha nem iszol semmit majd jól kiszáradsz azt kómába esel.

2018. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz.Persze nem ezert a probléma miatt. Az ásványvizet sose szerettem,de a desztil. vizet kipróbálom! Köszönöm a segítségeket!
2018. nov. 19. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!