Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kihívjam a mentőt vagy holnap...

Kihívjam a mentőt vagy holnap reggel menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
A tünetek alapján vesemedece gyulladásom van. Fáj a fejem, lázasnak érzem magam de nem vagyok az, szúr a vesém, tegnap csípett a vizelet, ma már nem annyira mert teáztam, fájdalomcsillapító enyhítette a vesefájdalmat, de nagyon félek nem akarok antibiotikumot, a vérnyomásom is furcsa hideg a kezem és melegnek érzem a fejem pedig 36ot mutatott a hőmérő. Fáj a fejem. Mit csináljak? Nem tudom hogy kibírom e holnapig.

2018. nov. 17. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esetleg ha bemennél a házi orvosi ügyeletre a legközelebbi kórházba?
2018. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én Mivel nem értek hozzá, felhívnám az ügyeletet, hogy szükséges-e gyors ellátás, esetleg várjak reggelig.
2018. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vidéken vagyok, itt nincs ilyesmi, főleg nem szombat este. Legközelebb azthiszem a kistarcsa kórház van, de hiába egyeznek a tüneteim nem merek így kihívni mentőt mert eleinte csak felfázásra gyanakodtam, csak most elkezdett szúrni a bal vesém. Mivel enyhültek a tünetek, azthiszem várok holnapig, de mivel holnap vasárnap, nem tudom hova mehetnék
2018. nov. 17. 20:34
 4/11 A kérdező kommentje:
A legkozelebbi korhaz kb fél órára van, de ha most elindulnék, hazafele nem biztos hogy lenne volanbuszom
2018. nov. 17. 20:36
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Már nem megy ki a mentő, ha te hívod, csak ha orvos hívja. Senki nem tud ügyeletre vinni?
2018. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Igazából csak attól félek hogy romolhat az állapotom hogyha várok holnapig. A fájdalmat enyhítette a cataflam, remélem nem tér vissza.
2018. nov. 17. 20:44
 7/11 Metionin ***** válasza:
96%
Ügyeletes orvosnak lennie kell, azt hívd ki. Kimegy másik faluba is és ha szükséges akkor beküld a kórházba de anno engem nem küldtek be vesemedence gyulladással.
2018. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Miss Endzsi ***** válasza:
Ügyeletes orvos minden faluban van.
2018. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 User-Agent válasza:
0%
Neked még orvos sem kell, te magad vagy az. Ennyi erővel veseköved is lehet.
2018. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:
#8 Nincs minden faluban, van hogy x falu tartozik egy orvoshoz. De ha hívják a dokit, kimegy.
2018. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!