Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Panaszoltál már be orvost,...

Panaszoltál már be orvost, utánna jobban bántak veled?

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Tegnap lett az év állatorvosa az az ember, aki engem egyszer nagyon megalázott, de nem jelentettem. Most már bánom. De a kutyámat nem viszem hozzá többé!
2018. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
93%

Kellett volna, köztük a gyerekorvosonat, aki minden áron pszichiáterhezbakart küldeni, akármi bajom volt. Kiadta a kartonomat, nem csukta be az ajtót, amikor vizsgált. Ha nem gyerek lettem volna, ez a nő már nem praktizál.


A mostani háziorvosom miatt meg meg is hallhattam volna, elküldött, hogy szedjek hányáscsillapítót és vegyek terhességi tesztet, hiába mondtam, hogy nem az a bajom, meg hetekig odajártam... 2 nap múlva vérmérgezést kaptam, meg majdnem leállt mindkét vesém és vérmérgezést kaptam...

2018. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!