Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gombóc a torokban? Menjek el...

Gombóc a torokban? Menjek el másik orvoshoz is?

Figyelt kérdés
1 hete gombóc érzésem van a torkomban. Nehéz a levegő vétel, nehéz a nyelés, kellemetlen. Tegnap meg néztem a tükörben meg láttam a gégeporcot, és nagyon meg ijedtem mert még soha nem láttam olyat. Elmentem, azt mondta az orvos hogy azzal semmi gond, csak garat gyulladásom van minimálisan. Nem értem mi a gond, mert soha nem láttam ennyire ,hogy fent van mikor ki nyújtom a nyelvem. Barátnőmnek is látszik de neki sokkal lejjebb van mint nekem. 17/L

2018. nov. 18. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy egy kicsit hipochonder is ?
2018. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem :)))
2018. nov. 18. 19:42
 3/4 anonim válasza:
A gégeporc sokaknak látszik,ez nem baj.Van hogy én is látom az enyémet,nekem orvos is látta néhányszor gégetükrözésnél,soha nem szólt miatta.Mutasd,tegyél fel képet,a barátnödét is.
2018. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Gombócérzés a torokban leginkább stressz miatt lehet,de azért vizsgáltasd meg a torkod másik orvossal is.Gégészetre menj,ne háziorvoshoz.Ne ártana ha lenéznének a gégédbe is.Kicsit kellemetlen de ki lehet bírni.Olyan öklendezős.

Hogy látszik a gégefedőd az nem baj.Ha nagyra kitátom a számat,kinyújtom a nyelvem,én is látom az enyémet.

2018. nov. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!