Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Irodai munkához szükséges...

Irodai munkához szükséges valamilyen orvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés

Irodai munkakörben fogok dolgozni. Majd jövő héten kell bemennem a munkahelyre ìgy nem tudom kell-e valamilyen orvosi vizsgálat.


Több mint egy éve volt diákmunka miatt EKG, vizelet, szem,vérnyomás vizsgálat. Úgyhogy gondolom ezek már nem érvényesek most. Rákszűréses papírom érvényes a nőgyógyásztól de gondolom az meg nem szükséges ide.


Nektek hogy volt?


2018. nov. 19. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Munkakezdéskor mindenképpen kell üzemorvosi alkalmassági vizsgálat.

Nálad kb. az lesz, hogy kikérdeznek, szedsz-e rendszeresen gyógyszert, végigolvastatják a látásvizsgáló táblát (hivatalos nevét nem tudom), vérnyomást mérnek, esetleg EKG-t is csinálnak. Szerintem vizeletvizsgálat nem lesz.

2018. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm. :) Ha van is vizeletvizsgálat az sem gond. Csak akkor majd úgy készülök. :D
2018. nov. 19. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk irodai munkához ránéznek az emberre, és kész. Vérnyomást mérnek, betűket már nem kell olvasni, megkérdezik, hogy van-e valami betegség, vagy rendszeresen szedett gyógyszer, és ennyi.
2018. nov. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor biztos nem lesz vészes nekem sem :)
2018. nov. 19. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
A vizsgálatok milyensége orvos függő,na meg mi van előirva a munka körök betöltéséhez.
2018. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!