Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csomó a hasfalon. Mi lehet ez?

Csomó a hasfalon. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A mai napon felfedeztem egy csomót a hasamnál, inkább a bal oldalam felé. Nem fáj, néha olyan mintha kicsit beszúra, de nem vészes. Nyilván holnap megyek orvoshoz, de elkövettem azt a hibát, hogy próbáltam utánanézni a neten. Nem kellett volna, kiderült, hogy meg vannak számlálva a perceim. :D


Szóval nagyon örülnék, ha valaki megosztaná velem a tapasztalatait. A háziorvoshoz menjek vagy a sebészetre? Bőrgyógyászatra esetleg? Lehet zsírcsomó ahogy olvastam, vagy valami izomgyulladásos marhaság.


Egyéb tünetem nincs, minden rendben van.


2018. nov. 19. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak annyit mondok, hogy olyan dokihoz menj, akiben megbízol, és utána ne gyere ide felülbíráltatni azt, amit mondott mindenféle hozzá nem értő ismeretlennel.

Zsírcsomóról háton hallottam, azt kisebb műtéttel kiszedték az illetőből és kész, nem tudok róla, hogy lett volna bármi folytatása az ügynek.

2018. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sebészetre tartozik,és már ide is lehet hogy kell időpont is.Az sem biztos,hogy a jelentkezés napján sorra kerülsz.

Lehet ez akár lágyék sérv is.,de ez sem halálos.

2018. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!