Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani Nyíregyházán...

Tudtok ajánlani Nyíregyházán még fogorvost aki jól csinálja a fogpótlásokat és jó áron?

Figyelt kérdés
Én egy új lakos vagyok Nyíregyházán. 2 fogpótlásomat is megkéne csinálni. Eddig az itteni ismerősöm 3 ajánlott nekem. Dr.Szilágyi Eleonóra , Asztalos Tamás, és Makai Áron. Igazából egyik ismerősömet a legelőször említett csinálta és meg volt nagyon elégedve vele de utánna még ajánlották ezt a kettot. Sajnos ez a másik 2 nagyon drága nekem és nem hallottam róla jókat ahogy így végigkérdeztem róluk. Ha tudtok mondani jó fogorvost még akkor eldöntöm majd, hogy kihez érdemes menni ha nem akkor az elsőhöz de nem tudom. Itt Nyiregyházán nagyon drága amugy minden szolgáltatás pedig Szabolcs elég szegény megye. Nem erre számítottam.

2018. nov. 20. 00:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!