Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyakról lipóma eltávolítatása?

Nyakról lipóma eltávolítatása?

Figyelt kérdés
Volt esetleg valaki abban a helyzetben, hogy a nyakáról távolítottak el lipómát? 6 éve van a nyakamon és most dupla akkora a mérete mint a kezdetekkor és kezdem megelégelni. Sajnos zavaró az alvásnál és a mozgásnál. Nem tudom, hogy altatásban vagy helyi érzéstelenítéssel vetessem ki. A doki rám bízta a döntést. Volt valaki ilyen helyzetben?

2018. nov. 21. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mekkora a lipóma? Nekem a combomon volt egy egészen kicsi. Nem fájt a kivétel. Nekem helyi érzéstelenítésben végezték el, és 2 öltéssel össze varrták.
2018. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem másfél centiset helyi érzédtelenítéssel távolították el minden probléma nélkül.
2018. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is combról távolítottak el helyi érzéstelenítésben. De pl. anyajegyeket is helyi érzéstelenítésben csinálnak nyakról is.
2018. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hónaljból távolitották el,már tojás nagyságú volt.Ide kellett már érsebész is .2 órás műtét volt altatásban .

A fejemen is volt,ott helyi érzéstelenitést alkalmaztak .

Hamarosan újból ilyen elé nézek,van aki nagyon hajlamos az ilyenekre .

2018. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A véná falával összeér és sajnos az ultrahang sem zárta ki, hogy csak mellette van vagy összenőtt. A sebész adna egy esélyt a kivételnek helyi érzéstelenítésben, de rám bízza a döntést. Volt már korábban egy próbálkozás a kivételre, de elcsúszott és eltűnt, visszajött a helyére kis idő után és sajnos még most is ott van. Hamarabb túl lennék rajta, de a nyakamban matatás egy kicsit ijesztő.
2018. nov. 22. 21:56
 6/6 A kérdező kommentje:
2*3 cm a mérete és lent van a nyakam és a kulcscsont találkozásánál a nyelőcső mellett.
2018. nov. 22. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!