Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem akarok mri-re menni. Jo...

Nem akarok mri-re menni. Jo tanacs?

Figyelt kérdés
Holnap lesz es felek, panikrohamom volt mar. 26 eves vagyok, van egy 18 honapos lanyom es liquor nyomasemelkedes miatt megyek. Sajnos olvasgattam rola. A szuk cso, az, hogy lefogjak a fejem abszolut nem tetszik. Betojtam, mint egy 5 eves..
2018. nov. 21. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Tényleg para, de ez semmi ahhozképest mint amikor már bent fekszel :DDD


Én azt csináltam, hogy azt képzeltem elraboltak az UFO-k, és kattog, csattog.


Találj ki valami hülye dolgot, hogy te vagy Szuper Márió a fűtéscsőszerelő,aki most megjavítja a főnyomócsövet :DDD

2018. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ki fogja le a fejed?

Csőbe betolnak, de van nyitott MR is, bár azt nem tudom, hogy ott lehet-e koponya MR-t csinálni. Plusz még ráraknak a fejedre egy rácsszerű cuccot is.

26 évesen miért kell betojni? Nem fáj meg semmi, csak hangos, kattog meg ilyenek, de kibírod.

Gondolj arra, hogy ez a legegyszerűbb és legjobb vizsgálómódszer erre. Mielőtt bemész a géphez mondd el, hogy problémáid vannak.

2018. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegyél be előtte egy nyugibogyót.


Próbáld meg elengedni magad, mondj verset, ilyesmi.


Nem olyan rossz, mint gondolod.

2018. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még jót aludtam is közben .
2018. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!