Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egeszseges ez? Vagy mazoista...

Egeszseges ez? Vagy mazoista lennek? Hogy tudnek tenni ellene?

Figyelt kérdés

Vagdosom magam de nem azert hogy masok lassak(!!!) nem figyelemhianybol vagy barmi, direkt rejtem is es senki sem tudja majdnem 3.éve.

Eloszor azert kezdtem el mert stresszes volt az eletem, sok rossz dolog ért. Aztan kezdtem atlendulni rajtuk de valamiert folytattam.

Magam sem tudom miert de a mai napig szoktam, nem unatkozasbol, altalaban akkor ha ideges vagyok. (de ez akkor mas volt, akkor segitett, most nem valtoztat az idegessegemen megis csinalom)

Es azt vettem eszre hogy eleg gyakran random akkor is ha jo kedvem van utom a falat, kikaparom az alkaromon a bort..

Kezdem azt eszlelni hogy szeretem ha fajnak dolgok (fizikailag) de csak bizonyos pontig.

Ez ellen hogy tudnek tenni? Vagy ez "normalis" tud lenni?



2018. nov. 22. 20:55
 1/1 anonim válasza:
100%
Sajnos mivel régebben úgy érezted, hogy ez segít így egy szokássá vált de már nem javít a helyzeteden mint pl. a dohányzás valóban jól esik ez? Én a helyedben mi hamarabb segítséget kérnék egy baráttól, családtól nem szégyen... Vagy egy szakemberhez fordulnék, de ha ezek az alternatívák nem tetszenek te még mindig tudsz változtatni a helyzeteden valóban ezt akarod e csinálni magaddal. Valamilyen helyettesítő szokást kell helyette keresned!
2018. nov. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!