Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a derekam, fázom, és...

Fáj a derekam, fázom, és szapora a szívverésem. Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Ma reggel kezdődött, hogy a szívem gyorsabban kezdett verni, és fájt a fejem. Közben nagyon fáztam. Aztán elkezdett fájni a derekam is medence tájékon a gerinc mellett. Ez olyan, mintha megerőltettem vagy becsípődött volna, azóta jobban fáj. Hányingerem nagyon enyhe volt, nem hánytam, de enni nem mertem, nem is nagyon volt étvágyam, csak egy-egy korty vizet ittam. Kb egy órája lefeküdtem, azóta már nem vagyok rosszul, és éhes is vagyok. A fejfájásom enyhült. Úton a koleszba egy kicsit megnyomtam a nyaki verőerem, mert elsősegélyből arra emlékeztem, hogy ez lassítja a szívverést, azóta a pulzusom az alapvetően alacsony vérnyomásomhoz képest szerintem normális, de lehet, hogy azért jobb, mert lepihentem. A kezem és a lábam még mindig hideg, de az alapból is mindig hideg, már nem fázom. A homlokom kicsit meleg, de lázam szerintem nincs. A derekam továbbra is fáj, de vizelési panaszaim nincsenek.


Elnézést, hogy ilyen hosszan írtam, de meg akartam kímélni magam a legtöbb kérdéstől, hogy nem fáj-e, ha pisilek ésatöbbi. Egyetemista vagyok és 3 zh-m lenne a héten, és egy beadandót is le kéne adnom, úgyhogy nem lenne jó most kimaradni.

A válaszokat előre köszönöm.



2018. nov. 26. 15:19
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként pénteken vizsgáltak meg jó alaposan, és mindent rendben találtak.
2018. nov. 26. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!